επικαιροτητα
Ατρόμητος: Συνθήκες Έκτακτης Ανάγκης
Ατρόμητος: Συνθήκες Έκτακτης Ανάγκης...
Ανέλαβε τον Ηρακλή ο Κοκκινόπουλος
Ανέλαβε τον Ηρακλή ο Κοκκινόπουλος...
Οι ποινές της 4ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής(Εξ αναβολής)
Οι ποινές της 4ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής(Εξ αν......
Οι ποινές της 1ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής(Εξ αναβολής)
Οι ποινές της 1ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής(Εξ αν......

Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών 2018-2019.

 

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος

1η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

Ποσειδών Λουτρακίου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Νηρέας Χίου

Απόλλων Πάτρας - Απολλώνιος Κερατσινίου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Αγ. Παρασκευή

Απόλλων Καλαμάτας - Πετρούπολη

Ένωση Βύρωνα - Μεσσηνιακός

 

2η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

Ένωση Βύρωνα - Ποσειδών Λουτρακίου

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Νηρέας Χίου - Απόλλων Πάτρας

Απολλώνιος Κερατσινίου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Αγ. Παρασκευή - Απόλλων Καλαμάτας

Μεσσηνιακός - Πετρούπολη

 

3η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Ένωση Βύρωνα

Απόλλων Πάτρας - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Νηρέας Χίου

Απόλλων Καλαμάτας - Απολλώνιος Κερατσινίου

Πετρούπολη - Αγ. Παρασκευή

Ποσειδών Λουτρακίου - Μεσσηνιακός

 

4η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Ένωση Βύρωνα - Απόλλων Πάτρας

Ποσειδών Λουτρακίου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Νηρέας Χίου - Απόλλων Καλαμάτας

Απολλώνιος Κερατσινίου - Πετρούπολη

Μεσσηνιακός - Αγ. Παρασκευή

 

5η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Ένωση Βύρωνα

Απόλλων Πάτρας - Ποσειδών Λουτρακίου

Απόλλων Καλαμάτας - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Πετρούπολη - Νηρέας Χίου

Αγ. Παρασκευή - Απολλώνιος Κερατσινίου

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Μεσσηνιακός

 

6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Ένωση Βύρωνα - Απόλλων Καλαμάτας

Ποσειδών Λουτρακίου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Απόλλων Πάτρας

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Πετρούπολη

Νηρέας Χίου - Αγ. Παρασκευή

Μεσσηνιακός - Απολλώνιος Κερατσινίου

 

7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Πετρούπολη - Ένωση Βύρωνα

Απόλλων Καλαμάτας - Ποσειδών Λουτρακίου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Αγ. Παρασκευή - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Απολλώνιος Κερατσινίου - Νηρέας Χίου

Απόλλων Πάτρας - Μεσσηνιακός


8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Ένωση Βύρωνα - Αγ. Παρασκευή

Ποσειδών Λουτρακίου - Πετρούπολη

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Απόλλων Καλαμάτας

Απόλλων Πάτρας - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Απολλώνιος Κερατσινίου

Μεσσηνιακός - Νηρέας Χίου

 

9η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Απολλώνιος Κερατσινίου - Ένωση Βύρωνα

Αγ. Παρασκευή - Ποσειδών Λουτρακίου

Πετρούπολη - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Απόλλων Καλαμάτας - Απόλλων Πάτρας

Νηρέας Χίου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Μεσσηνιακός

 

10η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Ένωση Βύρωνα - Νηρέας Χίου

Ποσειδών Λουτρακίου - Απολλώνιος Κερατσινίου

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Αγ. Παρασκευή

Απόλλων Πάτρας - Πετρούπολη

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Απόλλων Καλαμάτας

Μεσσηνιακός - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

 

11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Ένωση Βύρωνα

Νηρέας Χίου - Ποσειδών Λουτρακίου

Απολλώνιος Κερατσινίου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Αγ. Παρασκευή - Απόλλων Πάτρας

Πετρούπολη - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Απόλλων Καλαμάτας - Μεσσηνιακός

 

12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Ποσειδών Λουτρακίου

Νηρέας Χίου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Απολλώνιος Κερατσινίου - Απόλλων Πάτρας

Αγ. Παρασκευή - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Πετρούπολη - Απόλλων Καλαμάτας

Μεσσηνιακός - Ένωση Βύρωνα

 

13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Ποσειδών Λουτρακίου - Ένωση Βύρωνα

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Απόλλων Πάτρας - Νηρέας Χίου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Απολλώνιος Κερατσινίου

Απόλλων Καλαμάτας - Αγ. Παρασκευή

Πετρούπολη - Μεσσηνιακός

 

14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Ένωση Βύρωνα - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Απόλλων Πάτρας

Νηρέας Χίου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Απολλώνιος Κερατσινίου - Απόλλων Καλαμάτας

Αγ. Παρασκευή - Πετρούπολη

Μεσσηνιακός - Ποσειδών Λουτρακίου

 

15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

Απόλλων Πάτρας - Ένωση Βύρωνα

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Ποσειδών Λουτρακίου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Απόλλων Καλαμάτας - Νηρέας Χίου

Πετρούπολη - Απολλώνιος Κερατσινίου

Αγ. Παρασκευή - Μεσσηνιακός

 

16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Ένωση Βύρωνα - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Ποσειδών Λουτρακίου - Απόλλων Πάτρας

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Απόλλων Καλαμάτας

Νηρέας Χίου - Πετρούπολη

Απολλώνιος Κερατσινίου - Αγ. Παρασκευή

Μεσσηνιακός - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

 

17η  αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

Απόλλων Καλαμάτας - Ένωση Βύρωνα

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Ποσειδών Λουτρακίου

Απόλλων Πάτρας - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Πετρούπολη - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Αγ. Παρασκευή - Νηρέας Χίου

Απολλώνιος Κερατσινίου - Μεσσηνιακός

 

18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

Ένωση Βύρωνα - Πετρούπολη

Ποσειδών Λουτρακίου - Απόλλων Καλαμάτας

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Αγ. Παρασκευή

Νηρέας Χίου - Απολλώνιος Κερατσινίου

Μεσσηνιακός - Απόλλων Πάτρας

 

19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

Αγ. Παρασκευή - Ένωση Βύρωνα

Πετρούπολη - Ποσειδών Λουτρακίου

Απόλλων Καλαμάτας - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Απόλλων Πάτρας

Απολλώνιος Κερατσινίου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Νηρέας Χίου - Μεσσηνιακός

 

20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Ένωση Βύρωνα - Απολλώνιος Κερατσινίου

Ποσειδών Λουτρακίου - Αγ. Παρασκευή

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Πετρούπολη

Απόλλων Πάτρας - Απόλλων Καλαμάτας

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Νηρέας Χίου

Μεσσηνιακός - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

 

21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

Νηρέας Χίου - Ένωση Βύρωνα

Απολλώνιος Κερατσινίου - Ποσειδών Λουτρακίου

Αγ. Παρασκευή - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Πετρούπολη - Απόλλων Πάτρας

Απόλλων Καλαμάτας - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Μεσσηνιακός

 

22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

Ένωση Βύρωνα - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Ποσειδών Λουτρακίου - Νηρέας Χίου

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Απολλώνιος Κερατσινίου

Απόλλων Πάτρας - Αγ. Παρασκευή

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Πετρούπολη

Μεσσηνιακός - Απόλλων Καλαμάτας

 

 

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος

1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)

Ασκληπιός Τρικάλων - Ναύαρχος Βότσης

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣ Γιάννενα

ΕΑ Λαρίσης - Σταυρούπολη

ΑΟ Καβάλα - ΑΣΚ Λαγκαδά

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ένωση Ελασσόνας

ΡΕΠΟ Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Πρωταθλητές Πεύκων - ΓΣ Δράμας

 

2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ασκληπιός Τρικάλων

Ναύαρχος Βότσης - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΣ Γιάννενα - ΕΑ Λαρίσης

Σταυρούπολη - ΑΟ Καβάλα

ΑΣΚ Λαγκαδά - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ένωση Ελασσόνας ΡΕΠΟ

ΓΣ Δράμας - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

 

3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Πρωταθλητές Πεύκων

ΕΑ Λαρίσης - Ναύαρχος Βότσης

ΑΟ Καβάλα - ΑΣ Γιάννενα

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Σταυρούπολη

ΡΕΠΟ - ΑΣΚ Λαγκαδά

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου-Ένωση Ελασσόνας

Ασκληπιός Τρικάλων - ΓΣ Δράμας

 

4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΕΑ Λαρίσης

Ασκληπιός Τρικάλων - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ναύαρχος Βότσης - ΑΟ Καβάλα

ΑΣ Γιάννενα - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Σταυρούπολη ΡΕΠΟ

ΑΣΚ Λαγκαδά-Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΓΣ Δράμας - Ένωση Ελασσόνας

 

5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

ΑΟ Καβάλα - Πρωταθλητές Πεύκων

ΕΑ Λαρίσης - Ασκληπιός Τρικάλων

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ναύαρχος Βότσης

ΡΕΠΟ - ΑΣ Γιάννενα

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Σταυρούπολη

Ένωση Ελασσόνας-ΑΣΚ Λαγκαδά

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΓΣ Δράμας

 

6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΟ Καβάλα

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΕΑ Λαρίσης

Ναύαρχος Βότσης - ΡΕΠΟ

ΑΣ Γιάννενα - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Σταυρούπολη-Ένωση Ελασσόνας

ΓΣ Δράμας - ΑΣΚ Λαγκαδά

 

7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

ΡΕΠΟ - Πρωταθλητές Πεύκων

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΟ Καβάλα - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ναύαρχος Βότσης

Ένωση Ελασσόνας - ΑΣ Γιάννενα

ΑΣΚ Λαγκαδά-Σταυρούπολη

ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Δράμας

 

8η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Ασκληπιός Τρικάλων - ΡΕΠΟ

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΕΑ Λαρίσης - ΑΟ Καβάλα

Ναύαρχος Βότσης - Ένωση Ελασσόνας

ΑΣ Γιάννενα-ΑΣΚ Λαγκαδά

ΓΣ Δράμας - Σταυρούπολη

 

9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Ένωση Ελασσόνας - Πρωταθλητές Πεύκων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ασκληπιός Τρικάλων

ΡΕΠΟ - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΕΑ Λαρίσης

ΑΣΚ Λαγκαδά - Ναύαρχος Βότσης

Σταυρούπολη-ΑΣ Γιάννενα

ΑΟ Καβάλα - ΓΣ Δράμας

 

10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣΚ Λαγκαδά

Ασκληπιός Τρικάλων - Ένωση Ελασσόνας

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΕΑ Λαρίσης - ΡΕΠΟ

ΑΟ Καβάλα - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ναύαρχος Βότσης-Σταυρούπολ

ΓΣ Δράμας - ΑΣ Γιάννενα

 

11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Σταυρούπολη - Πρωταθλητές Πεύκων

ΑΣΚ Λαγκαδά - Ασκληπιός Τρικάλων

Ένωση Ελασσόνας - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΕΑ Λαρίσης

ΡΕΠΟ - ΑΟ Καβάλα

ΑΣ Γιάννενα-Ναύαρχος Βότσης

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΓΣ Δράμας

 

12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣ Γιάννενα

Ασκληπιός Τρικάλων - Σταυρούπολη

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣΚ Λαγκαδά

ΕΑ Λαρίσης - Ένωση Ελασσόνας

ΑΟ Καβάλα - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Νίκη Αλεξανδρούπολης ΡΕΠΟ

ΓΣ Δράμας - Ναύαρχος Βότσης

 

13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Ναύαρχος Βότσης - Πρωταθλητές Πεύκων

ΑΣ Γιάννενα - Ασκληπιός Τρικάλων

Σταυρούπολη - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΕΑ Λαρίσης

Ένωση Ελασσόνας - ΑΟ Καβάλα

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου-Νίκη Αλεξανδρούπολη

ΡΕΠΟ - ΓΣ Δράμας

 

14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Ναύαρχος Βότσης - Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΣ Γιάννενα - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Σταυρούπολη - ΕΑ Λαρίσης

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΟ Καβάλα

Ένωση Ελασσόνας - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΡΕΠΟ

ΓΣ Δράμας - Πρωταθλητές Πεύκων

 

15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Ασκληπιός Τρικάλων - Πρωταθλητές Πεύκων

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ναύαρχος Βότσης

ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Γιάννενα

ΑΟ Καβάλα - Σταυρούπολη

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣΚ Λαγκαδά

ΡΕΠΟ Ένωση Ελασσόνας

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΓΣ Δράμας

 

16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ναύαρχος Βότσης - ΕΑ Λαρίσης

ΑΣ Γιάννενα - ΑΟ Καβάλα

Σταυρούπολη - Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΡΕΠΟ

Ένωση Ελασσόνας-Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΓΣ Δράμας - Ασκληπιός Τρικάλων

 

17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

ΕΑ Λαρίσης - Πρωταθλητές Πεύκων

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΟ Καβάλα - Ναύαρχος Βότσης

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Γιάννενα

ΡΕΠΟ - Σταυρούπολη

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου-ΑΣΚ Λαγκαδά

Ένωση Ελασσόνας - ΓΣ Δράμας

 

18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΟ Καβάλα

Ασκληπιός Τρικάλων - ΕΑ Λαρίσης

Ναύαρχος Βότσης - Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΑΣ Γιάννενα - ΡΕΠΟ

Σταυρούπολη - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΑΣΚ Λαγκαδά-Ένωση Ελασσόνας

ΓΣ Δράμας - Ελπίδα Αμπελοκήπων

 

19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Πρωταθλητές Πεύκων

ΑΟ Καβάλα - Ασκληπιός Τρικάλων

ΕΑ Λαρίσης - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΡΕΠΟ - Ναύαρχος Βότσης

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΑΣ Γιάννενα

Ένωση Ελασσόνας Σταυρούπολη

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΓΣ Δράμας


20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΡΕΠΟ

Ασκληπιός Τρικάλων - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΟ Καβάλα

Ναύαρχος Βότσης - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΑΣ Γιάννενα - Ένωση Ελασσόνας

Σταυρούπολη-ΑΣΚ Λαγκαδά

ΓΣ Δράμας - ΕΑ Λαρίσης

 

21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Πρωταθλητές Πεύκων

ΡΕΠΟ - Ασκληπιός Τρικάλων

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΟ Καβάλα - ΕΑ Λαρίσης

Ένωση Ελασσόνας - Ναύαρχος Βότσης

ΑΣΚ Λαγκαδά ΑΣ Γιάννενα

Σταυρούπολη - ΓΣ Δράμας

 

22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ένωση Ελασσόνας

Ασκληπιός Τρικάλων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΡΕΠΟ

ΕΑ Λαρίσης - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ναύαρχος Βότσης - ΑΣΚ Λαγκαδά

ΑΣ Γιάννενα-Σταυρούπολη

ΓΣ Δράμας - ΑΟ Καβάλα

 

23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

ΑΣΚ Λαγκαδά - Πρωταθλητές Πεύκων

Ένωση Ελασσόνας - Ασκληπιός Τρικάλων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΡΕΠΟ - ΕΑ Λαρίσης

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Καβάλα

Σταυρούπολη-Ναύαρχος Βότσης

ΑΣ Γιάννενα - ΓΣ Δράμας

 

24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Σταυρούπολη

Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣΚ Λαγκαδά

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ένωση Ελασσόνας

ΕΑ Λαρίσης - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΑΟ Καβάλα - ΡΕΠΟ

Ναύαρχος Βότσης ΑΣ Γιάννενα

ΓΣ Δράμας - Νίκη Αλεξανδρούπολης

 

25η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)

ΑΣ Γιάννενα - Πρωταθλητές Πεύκων

Σταυρούπολη - Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΣΚ Λαγκαδά - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ένωση Ελασσόνας - ΕΑ Λαρίσης

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΑΟ Καβάλα

ΡΕΠΟ Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ναύαρχος Βότσης - ΓΣ Δράμας

 

26η αγωνιστική (20-21 Απριλίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ναύαρχος Βότσης

Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣ Γιάννενα

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Σταυρούπολη

ΕΑ Λαρίσης - ΑΣΚ Λαγκαδά

ΑΟ Καβάλα - Ένωση Ελασσόνας

Νίκη Αλεξανδρούπολης-Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΓΣ Δράμας - ΡΕΠΟ

20/7/2018 7:33:00 μμ