επικαιροτητα
Video: 1ο Πανηπειρωτικό φεστιβάλ Γυναικείου Ποδοσφαίρου
Video: 1ο Πανηπειρωτικό φεστιβάλ Γυναικείου Ποδοσφ......
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς υποψήφιος για τα ATP World Tour Awards
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς υποψήφιος για τα ATP World To......
Η Σερβία 1η φορά σε τελικό Παγκόσμιου Πρωταθλήματος
Η Σερβία 1η φορά σε τελικό Παγκόσμιου Πρωταθλήματο......
Προπονητικά κοινόβια σε Σχοινιά και Γρεβενά. Επιστρέφει η Ολυμπιακή ομάδα
Προπονητικά κοινόβια σε Σχοινιά και Γρεβενά. Επιστ......

Το πρόγραμμα της Α2 Γυναικών 2018-2019.

 

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος

1η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

Ποσειδών Λουτρακίου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Νηρέας Χίου

Απόλλων Πάτρας - Απολλώνιος Κερατσινίου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Αγ. Παρασκευή

Απόλλων Καλαμάτας - Πετρούπολη

Ένωση Βύρωνα - Μεσσηνιακός

 

2η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

Ένωση Βύρωνα - Ποσειδών Λουτρακίου

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Νηρέας Χίου - Απόλλων Πάτρας

Απολλώνιος Κερατσινίου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Αγ. Παρασκευή - Απόλλων Καλαμάτας

Μεσσηνιακός - Πετρούπολη

 

3η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Ένωση Βύρωνα

Απόλλων Πάτρας - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Νηρέας Χίου

Απόλλων Καλαμάτας - Απολλώνιος Κερατσινίου

Πετρούπολη - Αγ. Παρασκευή

Ποσειδών Λουτρακίου - Μεσσηνιακός

 

4η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Ένωση Βύρωνα - Απόλλων Πάτρας

Ποσειδών Λουτρακίου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Νηρέας Χίου - Απόλλων Καλαμάτας

Απολλώνιος Κερατσινίου - Πετρούπολη

Μεσσηνιακός - Αγ. Παρασκευή

 

5η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Ένωση Βύρωνα

Απόλλων Πάτρας - Ποσειδών Λουτρακίου

Απόλλων Καλαμάτας - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Πετρούπολη - Νηρέας Χίου

Αγ. Παρασκευή - Απολλώνιος Κερατσινίου

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Μεσσηνιακός

 

6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Ένωση Βύρωνα - Απόλλων Καλαμάτας

Ποσειδών Λουτρακίου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Απόλλων Πάτρας

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Πετρούπολη

Νηρέας Χίου - Αγ. Παρασκευή

Μεσσηνιακός - Απολλώνιος Κερατσινίου

 

7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Πετρούπολη - Ένωση Βύρωνα

Απόλλων Καλαμάτας - Ποσειδών Λουτρακίου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Αγ. Παρασκευή - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Απολλώνιος Κερατσινίου - Νηρέας Χίου

Απόλλων Πάτρας - Μεσσηνιακός


8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Ένωση Βύρωνα - Αγ. Παρασκευή

Ποσειδών Λουτρακίου - Πετρούπολη

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Απόλλων Καλαμάτας

Απόλλων Πάτρας - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Απολλώνιος Κερατσινίου

Μεσσηνιακός - Νηρέας Χίου

 

9η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Απολλώνιος Κερατσινίου - Ένωση Βύρωνα

Αγ. Παρασκευή - Ποσειδών Λουτρακίου

Πετρούπολη - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Απόλλων Καλαμάτας - Απόλλων Πάτρας

Νηρέας Χίου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Μεσσηνιακός

 

10η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Ένωση Βύρωνα - Νηρέας Χίου

Ποσειδών Λουτρακίου - Απολλώνιος Κερατσινίου

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Αγ. Παρασκευή

Απόλλων Πάτρας - Πετρούπολη

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Απόλλων Καλαμάτας

Μεσσηνιακός - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

 

11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Ένωση Βύρωνα

Νηρέας Χίου - Ποσειδών Λουτρακίου

Απολλώνιος Κερατσινίου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Αγ. Παρασκευή - Απόλλων Πάτρας

Πετρούπολη - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Απόλλων Καλαμάτας - Μεσσηνιακός

 

12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Ποσειδών Λουτρακίου

Νηρέας Χίου - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Απολλώνιος Κερατσινίου - Απόλλων Πάτρας

Αγ. Παρασκευή - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Πετρούπολη - Απόλλων Καλαμάτας

Μεσσηνιακός - Ένωση Βύρωνα

 

13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Ποσειδών Λουτρακίου - Ένωση Βύρωνα

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Απόλλων Πάτρας - Νηρέας Χίου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Απολλώνιος Κερατσινίου

Απόλλων Καλαμάτας - Αγ. Παρασκευή

Πετρούπολη - Μεσσηνιακός

 

14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Ένωση Βύρωνα - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Απόλλων Πάτρας

Νηρέας Χίου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Απολλώνιος Κερατσινίου - Απόλλων Καλαμάτας

Αγ. Παρασκευή - Πετρούπολη

Μεσσηνιακός - Ποσειδών Λουτρακίου

 

15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

Απόλλων Πάτρας - Ένωση Βύρωνα

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Ποσειδών Λουτρακίου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Απόλλων Καλαμάτας - Νηρέας Χίου

Πετρούπολη - Απολλώνιος Κερατσινίου

Αγ. Παρασκευή - Μεσσηνιακός

 

16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Ένωση Βύρωνα - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Ποσειδών Λουτρακίου - Απόλλων Πάτρας

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Απόλλων Καλαμάτας

Νηρέας Χίου - Πετρούπολη

Απολλώνιος Κερατσινίου - Αγ. Παρασκευή

Μεσσηνιακός - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

 

17η  αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

Απόλλων Καλαμάτας - Ένωση Βύρωνα

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Ποσειδών Λουτρακίου

Απόλλων Πάτρας - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Πετρούπολη - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Αγ. Παρασκευή - Νηρέας Χίου

Απολλώνιος Κερατσινίου - Μεσσηνιακός

 

18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

Ένωση Βύρωνα - Πετρούπολη

Ποσειδών Λουτρακίου - Απόλλων Καλαμάτας

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Αγ. Παρασκευή

Νηρέας Χίου - Απολλώνιος Κερατσινίου

Μεσσηνιακός - Απόλλων Πάτρας

 

19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

Αγ. Παρασκευή - Ένωση Βύρωνα

Πετρούπολη - Ποσειδών Λουτρακίου

Απόλλων Καλαμάτας - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Απόλλων Πάτρας

Απολλώνιος Κερατσινίου - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Νηρέας Χίου - Μεσσηνιακός

 

20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Ένωση Βύρωνα - Απολλώνιος Κερατσινίου

Ποσειδών Λουτρακίου - Αγ. Παρασκευή

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Πετρούπολη

Απόλλων Πάτρας - Απόλλων Καλαμάτας

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Νηρέας Χίου

Μεσσηνιακός - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

 

21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

Νηρέας Χίου - Ένωση Βύρωνα

Απολλώνιος Κερατσινίου - Ποσειδών Λουτρακίου

Αγ. Παρασκευή - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

Πετρούπολη - Απόλλων Πάτρας

Απόλλων Καλαμάτας - Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Μεσσηνιακός

 

22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

Ένωση Βύρωνα - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

Ποσειδών Λουτρακίου - Νηρέας Χίου

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Απολλώνιος Κερατσινίου

Απόλλων Πάτρας - Αγ. Παρασκευή

Αμαζόνες Νέας Ερυθραίας - Πετρούπολη

Μεσσηνιακός - Απόλλων Καλαμάτας

 

 

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος

1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)

Ασκληπιός Τρικάλων - Ναύαρχος Βότσης

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣ Γιάννενα

ΕΑ Λαρίσης - Σταυρούπολη

ΑΟ Καβάλα - ΑΣΚ Λαγκαδά

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ένωση Ελασσόνας

ΡΕΠΟ Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Πρωταθλητές Πεύκων - ΓΣ Δράμας

 

2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ασκληπιός Τρικάλων

Ναύαρχος Βότσης - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΣ Γιάννενα - ΕΑ Λαρίσης

Σταυρούπολη - ΑΟ Καβάλα

ΑΣΚ Λαγκαδά - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ένωση Ελασσόνας ΡΕΠΟ

ΓΣ Δράμας - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

 

3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Πρωταθλητές Πεύκων

ΕΑ Λαρίσης - Ναύαρχος Βότσης

ΑΟ Καβάλα - ΑΣ Γιάννενα

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Σταυρούπολη

ΡΕΠΟ - ΑΣΚ Λαγκαδά

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου-Ένωση Ελασσόνας

Ασκληπιός Τρικάλων - ΓΣ Δράμας

 

4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΕΑ Λαρίσης

Ασκληπιός Τρικάλων - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ναύαρχος Βότσης - ΑΟ Καβάλα

ΑΣ Γιάννενα - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Σταυρούπολη ΡΕΠΟ

ΑΣΚ Λαγκαδά-Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΓΣ Δράμας - Ένωση Ελασσόνας

 

5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

ΑΟ Καβάλα - Πρωταθλητές Πεύκων

ΕΑ Λαρίσης - Ασκληπιός Τρικάλων

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ναύαρχος Βότσης

ΡΕΠΟ - ΑΣ Γιάννενα

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Σταυρούπολη

Ένωση Ελασσόνας-ΑΣΚ Λαγκαδά

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΓΣ Δράμας

 

6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΟ Καβάλα

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΕΑ Λαρίσης

Ναύαρχος Βότσης - ΡΕΠΟ

ΑΣ Γιάννενα - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Σταυρούπολη-Ένωση Ελασσόνας

ΓΣ Δράμας - ΑΣΚ Λαγκαδά

 

7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

ΡΕΠΟ - Πρωταθλητές Πεύκων

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΟ Καβάλα - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ναύαρχος Βότσης

Ένωση Ελασσόνας - ΑΣ Γιάννενα

ΑΣΚ Λαγκαδά-Σταυρούπολη

ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Δράμας

 

8η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Ασκληπιός Τρικάλων - ΡΕΠΟ

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΕΑ Λαρίσης - ΑΟ Καβάλα

Ναύαρχος Βότσης - Ένωση Ελασσόνας

ΑΣ Γιάννενα-ΑΣΚ Λαγκαδά

ΓΣ Δράμας - Σταυρούπολη

 

9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

Ένωση Ελασσόνας - Πρωταθλητές Πεύκων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ασκληπιός Τρικάλων

ΡΕΠΟ - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΕΑ Λαρίσης

ΑΣΚ Λαγκαδά - Ναύαρχος Βότσης

Σταυρούπολη-ΑΣ Γιάννενα

ΑΟ Καβάλα - ΓΣ Δράμας

 

10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣΚ Λαγκαδά

Ασκληπιός Τρικάλων - Ένωση Ελασσόνας

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΕΑ Λαρίσης - ΡΕΠΟ

ΑΟ Καβάλα - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ναύαρχος Βότσης-Σταυρούπολ

ΓΣ Δράμας - ΑΣ Γιάννενα

 

11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

Σταυρούπολη - Πρωταθλητές Πεύκων

ΑΣΚ Λαγκαδά - Ασκληπιός Τρικάλων

Ένωση Ελασσόνας - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΕΑ Λαρίσης

ΡΕΠΟ - ΑΟ Καβάλα

ΑΣ Γιάννενα-Ναύαρχος Βότσης

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΓΣ Δράμας

 

12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣ Γιάννενα

Ασκληπιός Τρικάλων - Σταυρούπολη

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣΚ Λαγκαδά

ΕΑ Λαρίσης - Ένωση Ελασσόνας

ΑΟ Καβάλα - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Νίκη Αλεξανδρούπολης ΡΕΠΟ

ΓΣ Δράμας - Ναύαρχος Βότσης

 

13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

Ναύαρχος Βότσης - Πρωταθλητές Πεύκων

ΑΣ Γιάννενα - Ασκληπιός Τρικάλων

Σταυρούπολη - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΕΑ Λαρίσης

Ένωση Ελασσόνας - ΑΟ Καβάλα

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου-Νίκη Αλεξανδρούπολη

ΡΕΠΟ - ΓΣ Δράμας

 

14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

Ναύαρχος Βότσης - Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΣ Γιάννενα - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Σταυρούπολη - ΕΑ Λαρίσης

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΟ Καβάλα

Ένωση Ελασσόνας - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΡΕΠΟ

ΓΣ Δράμας - Πρωταθλητές Πεύκων

 

15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

Ασκληπιός Τρικάλων - Πρωταθλητές Πεύκων

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ναύαρχος Βότσης

ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Γιάννενα

ΑΟ Καβάλα - Σταυρούπολη

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣΚ Λαγκαδά

ΡΕΠΟ Ένωση Ελασσόνας

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΓΣ Δράμας

 

16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ναύαρχος Βότσης - ΕΑ Λαρίσης

ΑΣ Γιάννενα - ΑΟ Καβάλα

Σταυρούπολη - Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΡΕΠΟ

Ένωση Ελασσόνας-Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΓΣ Δράμας - Ασκληπιός Τρικάλων

 

17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

ΕΑ Λαρίσης - Πρωταθλητές Πεύκων

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΟ Καβάλα - Ναύαρχος Βότσης

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Γιάννενα

ΡΕΠΟ - Σταυρούπολη

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου-ΑΣΚ Λαγκαδά

Ένωση Ελασσόνας - ΓΣ Δράμας

 

18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΟ Καβάλα

Ασκληπιός Τρικάλων - ΕΑ Λαρίσης

Ναύαρχος Βότσης - Νίκη Αλεξανδρούπολης

ΑΣ Γιάννενα - ΡΕΠΟ

Σταυρούπολη - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΑΣΚ Λαγκαδά-Ένωση Ελασσόνας

ΓΣ Δράμας - Ελπίδα Αμπελοκήπων

 

19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Πρωταθλητές Πεύκων

ΑΟ Καβάλα - Ασκληπιός Τρικάλων

ΕΑ Λαρίσης - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΡΕΠΟ - Ναύαρχος Βότσης

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΑΣ Γιάννενα

Ένωση Ελασσόνας Σταυρούπολη

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΓΣ Δράμας


20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - ΡΕΠΟ

Ασκληπιός Τρικάλων - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΟ Καβάλα

Ναύαρχος Βότσης - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΑΣ Γιάννενα - Ένωση Ελασσόνας

Σταυρούπολη-ΑΣΚ Λαγκαδά

ΓΣ Δράμας - ΕΑ Λαρίσης

 

21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Πρωταθλητές Πεύκων

ΡΕΠΟ - Ασκληπιός Τρικάλων

Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΑΟ Καβάλα - ΕΑ Λαρίσης

Ένωση Ελασσόνας - Ναύαρχος Βότσης

ΑΣΚ Λαγκαδά ΑΣ Γιάννενα

Σταυρούπολη - ΓΣ Δράμας

 

22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ένωση Ελασσόνας

Ασκληπιός Τρικάλων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΡΕΠΟ

ΕΑ Λαρίσης - Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ναύαρχος Βότσης - ΑΣΚ Λαγκαδά

ΑΣ Γιάννενα-Σταυρούπολη

ΓΣ Δράμας - ΑΟ Καβάλα

 

23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

ΑΣΚ Λαγκαδά - Πρωταθλητές Πεύκων

Ένωση Ελασσόνας - Ασκληπιός Τρικάλων

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ελπίδα Αμπελοκήπων

ΡΕΠΟ - ΕΑ Λαρίσης

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Καβάλα

Σταυρούπολη-Ναύαρχος Βότσης

ΑΣ Γιάννενα - ΓΣ Δράμας

 

24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Σταυρούπολη

Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣΚ Λαγκαδά

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ένωση Ελασσόνας

ΕΑ Λαρίσης - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΑΟ Καβάλα - ΡΕΠΟ

Ναύαρχος Βότσης ΑΣ Γιάννενα

ΓΣ Δράμας - Νίκη Αλεξανδρούπολης

 

25η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)

ΑΣ Γιάννενα - Πρωταθλητές Πεύκων

Σταυρούπολη - Ασκληπιός Τρικάλων

ΑΣΚ Λαγκαδά - Ελπίδα Αμπελοκήπων

Ένωση Ελασσόνας - ΕΑ Λαρίσης

Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΑΟ Καβάλα

ΡΕΠΟ Νίκη Αλεξανδρούπολης

Ναύαρχος Βότσης - ΓΣ Δράμας

 

26η αγωνιστική (20-21 Απριλίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ναύαρχος Βότσης

Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣ Γιάννενα

Ελπίδα Αμπελοκήπων - Σταυρούπολη

ΕΑ Λαρίσης - ΑΣΚ Λαγκαδά

ΑΟ Καβάλα - Ένωση Ελασσόνας

Νίκη Αλεξανδρούπολης-Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

ΓΣ Δράμας - ΡΕΠΟ

20/7/2018 7:33:00 μμ