επικαιροτητα
Νικήτρια η Tiverija Strumica στο διεθνές τουρνουά στο Σκόπια
Νικήτρια η Tiverija Strumica στο διεθνές τουρνουά ......
Κίνδυνος μηδενισμού-υποβιβασμού για τον Ολυμπιακό!
Κίνδυνος μηδενισμού-υποβιβασμού για τον Ολυμπιακό!......
Καράτε:Χάλκινες οι Νίκα – Ζερβού-Πέππα στο ομαδικό KATA στην Βουλγαρία!
Καράτε:Χάλκινες οι Νίκα – Ζερβού-Πέππα στο ομαδικό......
Πρωταθλήτρια η Pliskova στη Ντόχα (vids)
Πρωταθλήτρια η Pliskova στη Ντόχα (vids)...

#
OMAΔA
AΓ.
N.
H.
M.
+
-
BN
1
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
10
10
0
0
30
2
30
2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
9
8
1
0
24
4
24
3
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
10
8
2
0
24
10
24
4
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
9
7
2
0
22
8
21
5
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
10
5
5
0
21
16
16
6
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
10
4
6
0
16
22
12
7
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
10
4
6
0
15
22
11
8
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
10
3
7
0
11
24
9
9
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
10
3
7
0
12
22
9
10
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
10
2
8
0
9
27
6
11
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
10
0
10
0
3
30
0




Το πλήρες πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων του πρώτου γύρου της Α1 Γυναικών έχουν ως εξής:
 
 
Ημερ/νία
Γήπεδο
Ώρα
Σ υ ν ά ν τ η σ η
 
Απ  
Κυριακή 19/10/2014 Ρεθύμνου  15.00
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
3-1
 
Κυριακή 19/10/2014 Α’ Ηλιούπολης
17.30
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
 
3-1
 
Σάββατο 18/10/2014 Μ.Μερκούρη
16.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 
3-0
 
Σάββατο 18/10/2014 Μίλωνα
20.00
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
-
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
 
3-1
 
Σάββατο 18/10/2014 Πανελληνίου
20.00
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
 
3-0
 
Σάββατο 25/10/2014 Πανελληνίου
20.00
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
 
3-0
 
Σάββατο 25/10/2014 Κατσάνειο
18.00
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
0-3
 
Σάββατο 25/10/2014 Χαλάστρα
18.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 
0-3
 
Σάββατο 25/10/2014 Ανατόλια
18.00
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
-
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
 
0-3
 
Σάββατο 25/10/2014 Νάξου
18.30
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
-
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
 
3-1
 
Τετάρτη 29/10/2014 Ρεθύμνου
16.00
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
0-3
 
Τετάρτη 29/10/2014 Μ.Μερκούρη
18.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
3-0
 
Τετάρτη 29/10/2014 Σχ.Ν.Φιλαδέλφ
15.00
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
 
3-0
 
Πέμπτη 30/10/2014 Θήρας
19.00
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
-
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 
3-0
 
Τετάρτη 29/10/2014 Μαρκόπουλου
16.00
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
-
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
 
1-3
 
Σάββατο 1/11/2014 Πανελληνίου
17.30
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
3-1
 
Σάββατο 1/11/2014 Μαρκόπουλου
16.00
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 
2-3
 
Σάββατο 1/11/2014 Κατσάνειο
18.00
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
 
0-3
 
Κυριακή  2/11/2014 Χαλάστρα
16.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
-
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
 
0-3
 
Σάββατο 1/11/2014 Νάξου
18.30
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
-
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 
3-0
 
Σάββατο 8/11/2014 Μ.Μερκούρη
20.30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
0-3
 
Σάββατο 8/11/2014 Α’ Ηλιούπολης
16.00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
 
3-0
 
Σάββατο 8/11/2014 Θήρας
16.00
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
3-0
 
Σάββατο 8/11/2014 Ανατόλια
18.00
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
 
2-3
 
Σάββατο 8/11/2014 Ρεθύμνου
16.00
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
 
1-3
 
Κυριακή  16/11/2014 Πανελληνίου
16.30
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
 
3-0
Σάββατο 15/11/2014 Μαρκόπουλου
19.00
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 
0-3
Κυριακή  16/11/2014 Ρεθύμνου
13.30
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
3-1
Σάββατο 15/11/2014 Κατσάνειο
18.00
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 
1-3
Κυριακή  16/11/2014 Νάξου
15.00
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
 
3-0
Σάββατο 22/11/2014 Θήρας
16.00
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
-
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
1-3
   
 
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
-
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
 
3-0
Σάββατο 22/11/2014 Μ.Μερκούρη
16.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 
3-0
Σάββατο 22/11/2014 Χαλάστρας
19.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
3-1
Κυριακή 23/11/2014 Α’ Ηλιούπολης
16.00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
 
0-3
Σάββατο 29/11/2014 Πανελληνίου
15.00
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 
3-0
Σάββατο 29/11/2014 Μαρκόπουλου
19.00
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
-
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
 
3-2
Κυριακή  30/11/2014 Ρεθύμνου
14.30
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
 
1-3
Κυριακή  30/11/2014 A’ Ηλιούπολης
17.30
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 
0-3
Παρασκευή 12/12/2014 Νάξου
18.30
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
3-0
Σάββατο 6/12/2014 Χαλάστρας
18.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
-
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
0-3
Κυριακή  7/12/2014 Ανατόλια
16.00
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
-
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
 
0-3
Σάββατο 6/12/2014 Θήρας
16.00
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 
3-0
   
 
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
-
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
3-0
Σάββατο 6/12/2014 Μ. Μερκούρη
17.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
 
3-0
Σάββατο 13/12/2014 Πανελληνίου
17.30
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
3-0
Σάββατο 13/12/2014 Μαρκόπουλου
18.00
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
 
3-2
Κυριακή 14/12/2014 Ρεθύμνου
14.30
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 
2-3
Κυριακή 14/12/2014 Α’ Ηλιούπολης
19.00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
 
1-3
Σάββατο 13/01/2015 Μ.Μερκούρη
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
 
 
Σάββατο 20/12/2014 Κατσάνειο
18.00
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
 
0-3
Σάββατο 20/12/2014 Χαλάστρας
16.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 
0-3
Σάββατο 20/12/2014 Ανατόλια
18.00
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
-
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
3-0
Σάββατο 20/12/2014 Θήρας
16.00
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 
1-3
   
 
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
-
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
 
1-3
 

21/12/2014 2:00:00 μμ