επικαιροτητα
Το πρώτο βήμα για το φάιναλ φορ
Το πρώτο βήμα για το φάιναλ φορ της ευρωλίγκας ετο......
Ευρωπαϊκά όνειρα από την Εθνική γυναικών
Ευρωπαϊκά όνειρα από την Εθνική γυναικών...
«Σίφουνας» τα κορίτσια του 4ου ΓΕΛ πέρασαν στον τελικό επί του 3ου ΓΕΛ Καρδίτσας (photos+videos)
«Σίφουνας» τα κορίτσια του 4ου ΓΕΛ πέρασαν στον τε......
Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταεκβοντό Under 21 οι αθλήτριες του γυμν. «Κουκουλέτσος»
Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταεκβοντό Under 21 οι αθ......

Το πλήρες πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των αγώνων του πρώτου γύρου της Α1 Γυναικών έχει ως εξής:




 

 
 
Ημερ/νία
Γήπεδο
Ώρα
Σ υ ν ά ν τ η σ η
 
Απ  
Κυριακή 19/10/2014 Ρεθύμνου  15.00
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
3-1
 
Κυριακή 19/10/2014 Α’ Ηλιούπολης
17.30
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
 
3-1
 
Σάββατο 18/10/2014 Μ.Μερκούρη
16.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 
3-0
 
Σάββατο 18/10/2014 Μίλωνα
20.00
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
-
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
 
3-1
 
Σάββατο 18/10/2014 Πανελληνίου
20.00
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
 
3-0
 
Σάββατο 25/10/2014 Πανελληνίου
20.00
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
 
3-0
 
Σάββατο 25/10/2014 Κατσάνειο
18.00
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
0-3
 
Σάββατο 25/10/2014 Χαλάστρα
18.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 
0-3
 
Σάββατο 25/10/2014 Ανατόλια
18.00
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
-
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
 
0-3
 
Σάββατο 25/10/2014 Νάξου
18.30
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
-
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
 
3-1
 
Τετάρτη 29/10/2014 Ρεθύμνου
16.00
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
0-3
 
Τετάρτη 29/10/2014 Μ.Μερκούρη
18.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
3-0
 
Τετάρτη 29/10/2014 Σχ.Ν.Φιλαδέλφ
15.00
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
 
3-0
 
Πέμπτη 30/10/2014 Θήρας
19.00
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
-
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 
3-0
 
Τετάρτη 29/10/2014 Μαρκόπουλου
16.00
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
-
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
 
1-3
 
Σάββατο 1/11/2014 Πανελληνίου
17.30
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
3-1
 
Σάββατο 1/11/2014 Μαρκόπουλου
16.00
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 
2-3
 
Σάββατο 1/11/2014 Κατσάνειο
18.00
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
 
0-3
 
Κυριακή  2/11/2014 Χαλάστρα
16.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
-
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
 
0-3
 
Σάββατο 1/11/2014 Νάξου
18.30
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
-
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 
3-0
 
Σάββατο 8/11/2014 Μ.Μερκούρη
20.30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
0-3
 
Σάββατο 8/11/2014 Α’ Ηλιούπολης
16.00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
 
3-0
 
Σάββατο 8/11/2014 Θήρας
16.00
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
3-0
 
Σάββατο 8/11/2014 Ανατόλια
18.00
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
 
2-3
 
Σάββατο 8/11/2014 Ρεθύμνου
16.00
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
 
1-3
 
Κυριακή  16/11/2014 Πανελληνίου
16.30
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
 
3-0
Σάββατο 15/11/2014 Μαρκόπουλου
19.00
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 
0-3
Κυριακή  16/11/2014 Ρεθύμνου
13.30
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
3-1
Σάββατο 15/11/2014 Κατσάνειο
18.00
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 
1-3
Κυριακή  16/11/2014 Νάξου
15.00
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
 
3-0
Σάββατο 22/11/2014 Θήρας
16.00
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
-
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
 
   
 
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
-
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
 
 
Σάββατο 22/11/2014 Μ.Μερκούρη
16.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 
 
Σάββατο 22/11/2014 Χαλάστρας
19.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
 
Κυριακή 23/11/2014 Α’ Ηλιούπολης
16.00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
 
 
Σάββατο 29/11/2014 Πανελληνίου
15.00
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 
 
Σάββατο 29/11/2014 Μαρκόπουλου
19.00
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
-
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
 
 
Κυριακή  30/11/2014 Ρεθύμνου
14.30
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
 
 
Κυριακή  30/11/2014 A’ Ηλιούπολης
17.30
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 
 
Σάββατο 29/11/2014 Νάξου
18.30
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
 
Σάββατο 6/12/2014 Χαλάστρας
18.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
-
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
 
 
Κυριακή  7/12/2014 Ανατόλια
16.00
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
-
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
 
 
Σάββατο 6/12/2014 Θήρας
16.00
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 
 
   
 
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
-
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
 
Σάββατο 6/12/2014 Μ. Μερκούρη
17.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
 
 
Σάββατο 13/12/2014 Πανελληνίου
17.30
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
 
 
Σάββατο 13/12/2014 Μαρκόπουλου
18.00
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
 
 
Κυριακή 14/12/2014 Ρεθύμνου
14.30
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
 
 
Κυριακή 14/12/2014 Α’ Ηλιούπολης
19.00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
 
 
Σάββατο 13/12/2014 Μ.Μερκούρη
18.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
-
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
 
 
Σάββατο 20/12/2014 Κατσάνειο
18.00
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
 
 
Σάββατο 20/12/2014 Χαλάστρας
16.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 
 
Σάββατο 20/12/2014 Ανατόλια
18.00
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
-
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
 
 
Σάββατο 20/12/2014 Θήρας
16.00
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 
 
   
 
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
-
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
 
      

19/11/2014 5:44:00 μμ