επικαιροτητα
Το πρώτο βήμα για το φάιναλ φορ
Το πρώτο βήμα για το φάιναλ φορ της ευρωλίγκας ετο......
Ευρωπαϊκά όνειρα από την Εθνική γυναικών
Ευρωπαϊκά όνειρα από την Εθνική γυναικών...
«Σίφουνας» τα κορίτσια του 4ου ΓΕΛ πέρασαν στον τελικό επί του 3ου ΓΕΛ Καρδίτσας (photos+videos)
«Σίφουνας» τα κορίτσια του 4ου ΓΕΛ πέρασαν στον τε......
Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταεκβοντό Under 21 οι αθλήτριες του γυμν. «Κουκουλέτσος»
Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταεκβοντό Under 21 οι αθ......

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών 1ος Όμιλος  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Κυριακή  23/11/2014 Ζηρινείου
15.00
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
-
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
Βλάχος Γ.-Λιδωρικιώτη
Κυριακή  23/11/2014 Ιλλισίων
16.00
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
-
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
Ρίγκος-Χαμπιλού
Σάββατο 22/11/2014 Νεάπολης Μυτιλ.
16.00
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
-
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
Γεωργάκη-Δαλέκου
Σάββατο 22/11/2014 Αγ.Δημητρίου
19.30
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
Μουλά Ε.-Ράντσιου
Κυριακή  23/11/2014 Ν.Σμύρνης
19.00
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
Ζώης-Παγκοζίδης
 
                                                                                                          
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών 2ος Όμιλος  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
   
 
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
-
ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ
Γεράνιος-Γκολφινόπουλος
Κυριακή 23/11/2014 Νεάπολης Λάρισας
19.00
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
-
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Κατσιούλης-Χαρδαλίδης
Κυριακή 23/11/2014 Ν.Πέρκιζας
14.30
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
-
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
Κατσούλης-Παπαδογιάννης
Σάββατο 22/11/2014 Ν.Ιωνίας
19.00
ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ
-
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
Τσάκας-Μόσιαλος
Σάββατο 22/11/2014 Παραλίας
17.00
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
-
ΦΙΛΑΘΛΗΤ.ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ
Χανδρινός-Σαραβελάκης
Σάββατο 22/11/2014 Ελασσώνας
18.00
ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
-
ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ
Αντωνούλης-Γρουσόπουλος
 
 
Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών 3ος Όμιλος  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο 22/11/2014 Δ.Κραχτίδης
18.00
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
-
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
Κυριακίδης-Σαμσαρής
Κυριακή  23/11/2014 Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
16.00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
-
ΑΣ ΑΡΗΣ
Μπουκουβάλα-Στεργιόπουλος Αλ.+Γραμματ.
Κυριακή  23/11/2014 Κονταξοπούλειο
18.00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
-
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
Γιώγιου-Δαλκιράνης
Σάββατο 22/11/2014 Ιωαννίνων
20.00
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
-
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
Παπαγεωργίου Αχ.-Χουλιαρόπουλος
Κυριακή  23/11/2014 ΔΑΚ Πολίχνης
18.00
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
-
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
Ισκάς-Κοτέλης
Κυριακή  23/11/2014 ΕΑΚ Σταυρούπολης
18.00
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
Τσιούλα-Πεχλίδης

19/11/2014 5:41:00 μμ