επικαιροτητα
Η 43χρονη Τσάβαρη τον τίτλο στην ατομική χρονομέτρηση
Η 43χρονη Τσάβαρη τον τίτλο στην ατομική χρονομέτρ......
Ανανέωσε η Ευμορφοπούλου στον Ίκαρο
Ανανέωσε η Ευμορφοπούλου στον Ίκαρο...
Αποχωρεί από τη ΜΕΝΤ η Διαβολεμένου
Αποχωρεί από τη ΜΕΝΤ η Διαβολεμένου...
Νίκολιτς και Σεραφίμοβα στον ΠΑΟΚ
Νίκολιτς και Σεραφίμοβα στον ΠΑΟΚ...

ΠρωτάθλημαΑ2 Εθνική Κατ.Γυναικών 1ος Όμιλος  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο 1/11/2014 Νεάπολης Μυτιλ.
16.00
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
-
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
Ράντσιου-Οικονομοπούλου
Σάββατο 1/11/2014 Γ.Γεννηματάς
19.00
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
-
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Παγκοζίδης-Διαμαντής
Κυριακή  2/11/2014 Μοιρών
16.00
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
-
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Καραπουλάκης-Γιαννόπουλος
Σάββατο 1/11/2014 Κάντζας
19.00
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
-
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
Βλάχος Γ.-Πάτση
Κυριακή  2/11/2014 Ζηρινείου
15.00
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
Καψάσκης-Γεωργάκη
Κυριακή  2/11/2014 Ιλλισίων
16.00
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
-
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
Χαμπιλού-Καντλή
 
                                                                                                         
ΠρωτάθλημαΑ2 Εθνική Κατ.Γυναικών 2οςΌμιλος  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο 1/11/2014 Παπάγου
17.30
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
-
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Τουμπανάκης-Τριανταφυλλόπουλος
Σάββατο 1/11/2014 Π.Σαλπέας
19.00
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
-
ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ
Μόσιαλος-Λιδωρικιώτη
Κυριακή  2/11/2014 Ν.Παξιμαδάς
18.30
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
Αντωνόπουλος-Καλομοίρης
Κυριακή  2/11/2014 Παραλίας
17.00
ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ
-
ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ
Γιαννακάκος-Χανδρινός
Σάββατο 1/11/2014 2οκλ.Χαϊδαρίου
18.00
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
-
ΦΙΛΑΘΛΗΤ.ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ
Παπαδογιάννης-Παπαχατζής
Κυριακή  2/11/2014 Νεάπολης Λάρισας
17.00
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
-
ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
Χαρδαλίδης-Χουλιαρόπουλος
 
 
ΠρωτάθλημαΑ2 Εθνική Κατ.Γυναικών 3ος Όμιλος  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Κυριακή  2/11/2014 Κονταξοπούλειο
18.00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
-
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
Μαυρίδης-Γιώγιου
Κυριακή  2/11/2014 Ι.Λεμονίδης
18.00
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
-
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
Στεργιόπουλος Χρ.-Κεχαγιά
Κυριακή  2/11/2014 Α.Πεταλίδης
18.30
ΑΣ ΑΡΗΣ
-
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Γεωργιάδου –Μπουκουβάλα
Κυριακή  2/11/2014 Λαγκαδά
19.00
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
-
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
Πεχλίδης-Κουκουμάκας
Σάββατο 1/11/2014 Ευόσμου
18.00
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
-
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
Κύρκος-Κοτέλης
Κυριακή  2/11/2014 Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
16.00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
-
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Παπαγεωργίου Αχ.-Γρουσόπουλος

31/10/2014 3:16:00 μμ