επικαιροτητα
Το πρώτο βήμα για το φάιναλ φορ
Το πρώτο βήμα για το φάιναλ φορ της ευρωλίγκας ετο......
Ευρωπαϊκά όνειρα από την Εθνική γυναικών
Ευρωπαϊκά όνειρα από την Εθνική γυναικών...
«Σίφουνας» τα κορίτσια του 4ου ΓΕΛ πέρασαν στον τελικό επί του 3ου ΓΕΛ Καρδίτσας (photos+videos)
«Σίφουνας» τα κορίτσια του 4ου ΓΕΛ πέρασαν στον τε......
Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταεκβοντό Under 21 οι αθλήτριες του γυμν. «Κουκουλέτσος»
Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταεκβοντό Under 21 οι αθ......

ΠρωτάθλημαΑ2 Εθνική Κατ.Γυναικών 1ος Όμιλος  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο 1/11/2014 Νεάπολης Μυτιλ.
16.00
ΑΣ ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ
-
ΖΗΡΙΝΕΙΟΣ ΑΟΝ
Ράντσιου-Οικονομοπούλου
Σάββατο 1/11/2014 Γ.Γεννηματάς
19.00
ΑΣΠ ΘΕΤΙΣ
-
ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Παγκοζίδης-Διαμαντής
Κυριακή  2/11/2014 Μοιρών
16.00
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
-
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Καραπουλάκης-Γιαννόπουλος
Σάββατο 1/11/2014 Κάντζας
19.00
ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
-
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
Βλάχος Γ.-Πάτση
Κυριακή  2/11/2014 Ζηρινείου
15.00
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
Καψάσκης-Γεωργάκη
Κυριακή  2/11/2014 Ιλλισίων
16.00
ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
-
ΝΑΟ ΣΟΥΔΑΣ
Χαμπιλού-Καντλή
 
                                                                                                         
ΠρωτάθλημαΑ2 Εθνική Κατ.Γυναικών 2οςΌμιλος  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο 1/11/2014 Παπάγου
17.30
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
-
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Τουμπανάκης-Τριανταφυλλόπουλος
Σάββατο 1/11/2014 Π.Σαλπέας
19.00
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
-
ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ
Μόσιαλος-Λιδωρικιώτη
Κυριακή  2/11/2014 Ν.Παξιμαδάς
18.30
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
Αντωνόπουλος-Καλομοίρης
Κυριακή  2/11/2014 Παραλίας
17.00
ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ
-
ΑΣΠ ΑΠΟΛΛΩΝ
Γιαννακάκος-Χανδρινός
Σάββατο 1/11/2014 2οκλ.Χαϊδαρίου
18.00
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
-
ΦΙΛΑΘΛΗΤ.ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ
Παπαδογιάννης-Παπαχατζής
Κυριακή  2/11/2014 Νεάπολης Λάρισας
17.00
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ
-
ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
Χαρδαλίδης-Χουλιαρόπουλος
 
 
ΠρωτάθλημαΑ2 Εθνική Κατ.Γυναικών 3ος Όμιλος  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Κυριακή  2/11/2014 Κονταξοπούλειο
18.00
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
-
ΣΦΒ ΕΡΜΗΣ
Μαυρίδης-Γιώγιου
Κυριακή  2/11/2014 Ι.Λεμονίδης
18.00
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
-
ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝ.
Στεργιόπουλος Χρ.-Κεχαγιά
Κυριακή  2/11/2014 Α.Πεταλίδης
18.30
ΑΣ ΑΡΗΣ
-
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Γεωργιάδου –Μπουκουβάλα
Κυριακή  2/11/2014 Λαγκαδά
19.00
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
-
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
Πεχλίδης-Κουκουμάκας
Σάββατο 1/11/2014 Ευόσμου
18.00
ΑΠΣ ΑΙΑΣ
-
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ
Κύρκος-Κοτέλης
Κυριακή  2/11/2014 Β΄ΔΑΚ Κατερίνης
16.00
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
-
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Παπαγεωργίου Αχ.-Γρουσόπουλος

31/10/2014 3:16:00 μμ