επικαιροτητα
Με 7 αθλητές κι αθλήτριες τον Απρίλιο στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα για την επιτραπέζια αντισφαίριση
Με 7 αθλητές κι αθλήτριες τον Απρίλιο στο Παγκόσμι......
Πανελλήνιο νεανίδων: MVP η Σταματία Κυπαρίσση
Πανελλήνιο νεανίδων: MVP η Σταματία Κυπαρίσση...
"Επιβίωσε" από τρίωρη μάχη η Halep
"Επιβίωσε" από τρίωρη μάχη η Halep...
Ολοκληρώθηκε η Α' φάση στο πρωτάθλημα των Νεανίδων
Ολοκληρώθηκε η Α' φάση στο πρωτάθλημα των Νεανίδων......

Από τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές κ.κ. Παπαδημητρίου Βασίλη (συντονιστή κλιμακίων παγκορασίδων ΕΣΠΕΚΕΛ), Κουτσογιάννη Μαρίνο (υπεύθυνο κλιμακίων παγκορασίδων Μαγνησίας και Στερεάς Ελλάδας) και τον Περιφερειακό Ομοσπονδιακό Προπονητή κ. Ξύδη Περικλή (υπεύθυνο κλιμακίων παγκορασίδων Μαγνησίας και Στερεάς Ελλάδας), καλούνται σε συγκεντρωτική προπόνηση, την Παρασκευή 15-2-2019 στο κλειστό Γυμναστήριο Νεάπολης Λάρισας στις 17.30, οι παρακάτω αθλήτριες:

1. Πίτσα Ολυμπία 2004 (ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)

2. Τσιλιάκου Δέσποινα 2005 (ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)

3. Γαργάλα Ελευθερία 2004 (ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)

4. Βαιοπούλου Μαρία 2004 (ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)

5. Καραγιάννη Μαρίνα 2005 (ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)

6. Ζιώγα Σοφία 2005 (ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)

7. Στατίρη Αποστολά 2005 (ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)

8. Νταφοπούλου Χαρίκλεια 2006 (ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)

9. Ευθυμιοπούλου Θεοδώρα 2005 (ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ)

10. Κυριλλίδου Σοφία 2005 (Γ.Σ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ)

11. Σκούπρα Αρετή-Ζωή 2004 (ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ)

12. Κουτσιάρη Βίκη 2004 (Ε.Α.ΛΑΡΙΣΑΣ)

13. Βλάχου Δέσποινα 2004 (Ε.Α.ΛΑΡΙΣΑΣ)

14. Βελεσιώτη Ευδοξία 2005 (Α.Ε.ΛΑΡΙΣΑΣ)

15. Κουμπαρά Σπυριδούλα 2004 (Α.Ε.ΛΑΡΙΣΑΣ)

16. Μαρκούλη Δέσποινα 2004 (Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ)

17. Αραμπατζή Χριστίνα 2004 (Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ)

18. Αμυγδαλοπούλου Κατερίνα 2004 (Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ)

19. Κασιούρα Βασιλική 2005 (Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ)

20. Νίκου Σοφία 2004 (Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)

21. Πολυζώη Ελευθερία 2004 (Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ)

22. Γκλαβίνη Στεργιανή 2004 (Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ)

23. Καφαντάρη Μαρία 2004 (Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)

24. Αραμπατζή Σοφία 2005 (Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ)

25. Ζαλώνη Ειρήνη 2004 (Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ)

26. Μπουκουβάλα Ιωάννα 2005 (Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ)

27. Κουτσιούρη Ελευθερία 2004 (ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ)

28. Πάντου Ελένη 2004 (Α.Σ. ΙΤΕΑΣ)

 

Η προπόνηση θα πραγματοποιηθεί παρουσία του ομοσπονδιακού προπονητή της Εθνικής ομάδας Παγκορασίδων, κ. Γκούντα Κώστα.

ΩΡΑ ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗΣ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ: 17.15

15/2/2019 2:34:00 μμ