επικαιροτητα
Live το ΑΟ Τρίκαλα 2011-Άρης
Live το ΑΟ Τρίκαλα 2011-Άρης...
Το έκανε ξανά η Andreescu! (vid)
Το έκανε ξανά η Andreescu! (vid)...
Ο Φύλακας Άγγελος του Σταυρού
Ο Φύλακας Άγγελος του Σταυρού...
Ολοκληρώθηκαν δύο όμιλοι στην Α΄φάση των Νεανίδων
Ολοκληρώθηκαν δύο όμιλοι στην Α΄φάση των Νεανίδων...

ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Δυτικής-Ανατολικής Κρήτης)

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές κ. Κωνσταντίνος Γκούντας και κ. Μανόλης Μανωλάκης καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση- τουρνουά προ-εθνικής Κορασίδων-Παγκορασίδων,Δυτικής και Ανατολικής Κρήτης την Τετάρτη, 30/1/2019 στο Κλειστό Ρεθύμνου στις 11.15μ.μ (διάρκεια προπόνησης 11.30 - 14.00μ.μ). Η συγκεντρωτική προπόνηση- τουρνουά θα πραγματοποιηθεί υπό τις οδηγίες του Ομοσπονδιακού προπονητή κ. Μανόλη Μανωλάκη.

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

Ελένη-Αθηνά Γιαννούδη (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)

Μαριλένα Κουτσαντωνάκη (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)

Ιωάννα Δαβαρία (Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου)

Βασιλική Εφεντάκη (Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου)

Στέλλα Θυμιατζή (Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου)

Φερενίκη Ζερβού (Σ.Φ.Π Χανιών)

Κυριακή Κουρνιδάκη (Σ.Φ.Π Χανιών)

Αμαλία Λιόδη (Σ.Φ.Π Χανιών)

Δέσποινα Μπουρμπάκη (Σ.Φ.Π Χανιών)

Αθηνά Παπαδάκη (Ο.Κ.Α Αρκάδι)

Αλεξάνδρα Κούτσικου (Α.Ο Ακρωτηρίου)

Μαριλένα Πενταράκη (Α.Ο Ακρωτηρίου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

Μαρία-Ελένη Αγγελή (Γ.Ε Ηρακλείου)

Γεωργία-Μαρία Αντωνακάκη (Γ.Ε Ηρακλείου)

Ευαγγελία Κατσαμποξάκη (Γ.Ε Ηρακλείου)

Ιωάννα Περδικάκη (Γ.Ε Ηρακλείου)

Ελένη Βλαστού (Α.Ο Χερονάσιος)

Αθηνά Παπάζογλου (Α.Ο Χερονάσιος)

Ελευθερία Κονσολάκη (ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου)

Όλγα Πλούμη (ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου)

Δανάη Μαράκη (ΓΕ Ιεράπετρας)

Χρυσή Κωνσταντάκη (ΓΑΣ Μεσαράς)

Μυρτώ Μαρκάκη (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)

Ελένη Χρηστάκη (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

Εμμανουέλλα Ανδρεουλάκη (Α.Ο Ακρωτηρίου)

Ειρήνη Παγωνάκη (Α.Ο Ακρωτηρίου)

Άρτεμις Κασαπάκη (Σ.Φ.Π Χανίων)

Κωνσταντίνα Πατεράκη (Σ.Φ.Π Χανίων)

Κατερίνα Βασιλείου (Ν.Α.Ο Σούδας)

Μαρία Βοζινάκη (ΑΟΠΕ Αετός Χανίων) 

Νεφέλη Ζολώτα (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)

Μαρία Περογαμβράκη (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)

Μαρία Κουρκουνάκη (Α.Ο Κύδων)

Στέλλα Κουτάλα (Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου)

Μαρκέλλα Παπαδοπετράκη (Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου)

Νικολέτα Μυγιάκη (Ο.Κ.Α Αρκάδι) 

Βεατρίκη Σκουφή (Ο.Κ.Α Αρκάδι)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

Ραφαέλα Ζέκιο (ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου)

Αικατερίνη Τζανακάκη (ΑΘΛΕΣΗ Ηρακλείου)

Ιωάννα Κοντζεδάκη (Ο.Φ.Η)

Χριστίνα Μαράκη (ΓΕ Ιεράπετρας)

Ηρώ Μαυράκη (Γ.Ε Ηρακλείου)

Σοφία Σεγρεδάκη (Γ.Ε Ηρακλείου)

Ελευθερία Φετφατζή (Γ.Ε Ηρακλείου)

Γεωργία Φραντζεσκάκη (Γ.Ε Ηρακλείου)

Μαρία-Ιωάννα Σφακιωτάκη (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)

Λυδία Τσιγαρίδα (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)

Ελευθερία Φανιουδάκη (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)

Κωνσταντίνα Τζωρτζακάκη (ΓΑΣ Μεσαράς)

Ειρήνη Χαϊνάκη (ΦΓΣ Ηρακλείου)

 

Αθλήτρια που θα απουσιάσει λόγω αγωνιστικής δραστηριότητας να ενημερώσει το τμήμα Εθνικών ομάδων και Ομοσπονδιακό προπονητή.

29/1/2019 2:24:00 μμ