επικαιροτητα
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 13ης αγωνιστικής και 12ης αγωνιστικής(εξ αναβολής 1ου ομίλου)
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 13ης αγ......
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 14ης αγωνιστικής
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 14ης αγ......
Α' εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 21ης αγωνιστικής
Α' εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 21ης αγ......
Συνάντηση με την Σουηδική ομοσπονδία είχαν οι Νέες Δραπετσώνας
Συνάντηση με την Σουηδική ομοσπονδία είχαν οι Νέες......

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων της Α2 Γυναικών.

 

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 11η αγωνιστική

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου 3-0 (25-17, 25-15, 25-18),

Διαιτητές: Μαρκάτης, Καντλή.

 

ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΣΠ Απόλλων 1-3 (19-25, 29-27, 23-25, 16-25),

Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Αρβανίτης.

 

ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟΝ Αμαζόνες 1-3 (26-24, 18-25, 24-26, 14-25),

Διαιτητές: Γεωργάκη, Μαλλιαρά

 

Απόλλων Καλαμάτας - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-1 (14-25, 25-22, 25-16, 25-22),

Διαιτητές: Χανδρινός, Καραγιαννόπουλος.

 

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Ένωση Βύρωνα 2-3 (25-19, 25-16, 20-25, 10-25, 12-15),

Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Οικονόμου Μ.

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

17.00: ΑΣ Νηρέας Χίου - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου,

Διαιτητές: Παπαχατζής, Πετρόπουλος.

 

Η βαθμολογία ΕΔΩ.

 

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 13η αγωνιστική

Σάββατο 12 Ιανουαρίου

ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΟ Καβάλας 3-2 (25-18, 25-18, 23-25, 23-25, 15-12),

Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Μπατσίλα.

 

ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Ασκληπιός 2-3 (25-21, 25-27, 25-16, 23-25, 10-15),

Διαιτητές: Αποστόλου, Παυλάκης.

 

ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3-0 (26-24, 25-18, 25-22),

Διαιτητές: Παπακοσμάς, Ανθυμίδης.

 

Κυριακή 13 Ιανουαρίου

18.00: ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Ελπίς,

Διαιτητές: Μαλακίδης, Κουκουμάκας.

 

18.00: ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΕΑ Λαρίσης,

Διαιτητές: Λιοτόπουλος, Κεχαγιά.

 

18.00: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΓΣΓ Νίκη Αλεξ.,

Διαιτητές: Δημητρίου, Τοσουνίδης. Ρεπό ο ΓΣ Δράμας.

 

Η βαθμολογία ΕΔΩ.

13/1/2019 6:46:00 μμ