επικαιροτητα
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 13ης αγωνιστικής και 12ης αγωνιστικής(εξ αναβολής 1ου ομίλου)
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 13ης αγ......
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 14ης αγωνιστικής
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 14ης αγ......
Α' εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 21ης αγωνιστικής
Α' εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 21ης αγ......
Συνάντηση με την Σουηδική ομοσπονδία είχαν οι Νέες Δραπετσώνας
Συνάντηση με την Σουηδική ομοσπονδία είχαν οι Νέες......

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων της Α2 Γυναικών (17/11).

 

Α2 Γυναικών - Α' όμιλος - 5η αγωνιστική

Σάββατο 17 Νοεμβρίου

ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - ΓΣ Μεσσηνιακός 0-3 (20-25, 19-25, 19-25),

Διαιτητές: Κόκκας, Καραπουλάκης.

 

ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΟΦΑ Απολλώνιος 3-2 (21-25, 26-24, 25-18, 25-27, 15-13) ,

Διαιτητές: Κατσούλης, Καντλή.

 

Απόλλων Καλαμάτας - ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημητρίου 3-0 (25-10, 25-18, 25-14),

Διαιτητές: Χανδρινός, Χριστοδουλόπουλος.

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου

15.00: ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣ Νηρέας Χίου,

Διαιτητές: Παπαχατζής, Κατερλή.

 

17.00: ΑΣ Απόλλων Πατρών - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου,

Διαιτητές: Πετούσης, Γλωσσίδης.

 

18.00: ΑΟΝ Αμαζόνες - Ένωση Βύρωνα,

Διαιτητές: Χρηστίδης, Νικάκης.

 

Η βαθμολογία ΕΔΩ.

 

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 7η αγωνιστική

Σάββατο 17 Νοεμβρίου

ΓΣΓ Νίκη Αλεξ. - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων 3-2 (20-25, 23-25, 26-24, 25-18, 16-14),

Διαιτητές: Μαρκάτσας, Παπαχρήστου.

 

ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Δράμας 3-0 (25-15, 25-14, 25-16),

Διαιτητές: Κατσιούλης, Παπαγεωργίου Αχ.

 

ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΣ Γιάννενα 1-3 (29-27, 22-25, 22-25, 17-25),

Διαιτητές: Χλώρος, Χουλιαρόπουλος.

 

ΑΟ Καβάλας - ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 0-3 (16-25, 18-25, 19-25),

Διαιτητές: Κωστόπουλος, Κυριακίδης.

 

Κυριακή 18 Νοεμβρίου

18.00: ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΕΟ Σταυρούπολης,

Διαιτητές: Τσιούλα, Μαλακίδης.

 

19.00: ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση,

Διαιτητές: Μπουγιούκας Κ., Μπέλλος Ι.

 

Ρεπό οι Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων.

Η βαθμολογία ΕΔΩ.

18/11/2018 9:31:00 πμ