επικαιροτητα
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 13ης αγωνιστικής και 12ης αγωνιστικής(εξ αναβολής 1ου ομίλου)
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 13ης αγ......
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 14ης αγωνιστικής
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 14ης αγ......
Α' εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 21ης αγωνιστικής
Α' εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 21ης αγ......
Συνάντηση με την Σουηδική ομοσπονδία είχαν οι Νέες Δραπετσώνας
Συνάντηση με την Σουηδική ομοσπονδία είχαν οι Νέες......

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες των ομίλων της Α2 Γυναικών.

 

Α2 Γυναικών - Α΄όμιλος - 2η αγωνιστική

Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2018

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ. - ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου 0-3 (17-25, 23-25, 12-25), Διαιτητές: Προκοπίου, Μαυρικίδου.

ΑΕ Αγ. Παρασκευής - Απόλλων Καλαμάτας 0-3 (17-25, 13-25, 15-25), Διαιτητές: Μάλφας, Παπαστάμος.

ΓΣ Μεσσηνιακός - ΓΣ Πετρούπολης 3-1 (25-21, 20-25, 25-17, 25-22), Διαιτητές: Χανδρινός, Χριστοδουλόπουλος.

ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟΝ Αμαζόνες 1-3 (25-22, 14-25, 22-25, 15-25), Διαιτητές: Οικονόμου, Παπαδογιάννης.

Ένωση Βύρωνα-ΑΟ Ποσειδών 3-0 (25-22, 25-17, 25-16), Διαιτητές: Χαμπίλου, Κυριαλάνη.

 

Κυριακή 28 Οκτωβρίου

17.00: ΑΣ Νηρέας Χίου - ΑΣΠ Απόλλων Πατρών, Διαιτητές: Οικονόμου, Αρβανίτης.

Η βαθμολογία ΕΔΩ.

 

 

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος - 4η αγωνιστική

Σάββατο 27 Οκτωβρίου

ΓΣ Δράμας - ΓΣ Ένωση Ελασσόνας 3-1 (25-15, 13-25, 25-15, 25-15), Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Κωστόπουλος.

Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ. - ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-12, 25-13, 25-18), Διαιτητές: Δρανίτσας, Λιοτόπουλος.

ΑΣ Ασκληπιός - ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων 1-3 (11-25, 25-19, 16-25, 22-25), Διαιτητές: Παπαγεωργίου, Χουλιαρόπουλος.

ΑΣ Γιάννενα - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 1-3 (15-25, 25-23, 26-28, 25-27), Διαιτητές: Φλούδας, Παυλάκης.

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3 (19-25, 14-25, 10-25), Διαιτητές: Μαλακίδης, Κουκουμάκας.

ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟ Καβάλα 3-0 (25-18, 25-20, 25-15), Διαιτητές: Τοσουνίδης, Δεληκωστίδης.

Ρεπό ο ΕΟ Σταυρούπολης.

 

Η βαθμολογία ΕΔΩ.

29/10/2018 6:22:00 μμ