επικαιροτητα
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 4ης αγωνιστικής(Εξ αναβολής)
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 4ης αγω......
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 7ης αγωνιστικής
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 7ης αγω......
Οι σκόρερ της ΕΚΑΣΘ του 'Α γύρου
Οι σκόρερ της ΕΚΑΣΘ του 'Α γύρου...
Κύπρος:Φιλικό αγώνα με την ομάδα Dalian Quanjian
Κύπρος:Φιλικό αγώνα με την ομάδα Dalian Quanjian...

Δείτε τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής του Α' ομίλου της Α2 Γυναικών, καθώς και τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής του Β1 και Β2 υποομίλου και την βαθμολογία τους.

 

Α' όμιλος

Τετάρτη 25 Οκτωβρίου

ΑΟ Κύδων - ΑΕ Αγ. Παρασκευής 0-3 (18-25, 13-25, 17-25)

 

Σάββατο 28 Οκτωβρίου

Ένωση Βύρωνα - ΑΟ Ποσειδών 3-2 (25-20, 16-25, 14-25, 25-20, 15-8)

 

Κυριακή 29 Οκτωβρίου

ΑΓΣ Άρτεμις - ΟΠ Ρεθύμνου 3-0 (25-15, 25-22, 25-16)

ΓΣ Μεσσηνιακός - ΑΟΝ Αμαζόνες 0-3 (20-25, 24-26, 18-25)

Ρεπό ο ΑΣ Ηλιούπολης

 

Βαθμολογία

1. ΑΓΣ Άρτεμις 6β. (6-0)

2. ΑΟΝ Αμαζόνες 6β. (6-0)

3. Ένωση Βύρωνα 6β. (8-6)

4. ΑΕ Αγ. Παρασκευής 6β. (8-5)

5. ΟΠ Ρεθύμνου 3β. (3-3)

6. ΑΟ Κύδων 3β. (3-6)

7. ΓΣ Μεσσηνιακός 3β. (3-6)

8. ΑΟ Ποσειδών 3β. (5-8)

9. ΑΣ Ηλιούπολης 0β. (1-6)

 

Β' όμιλος - 1ος υποόμιλος - 2η αγωνιστική

Σάββατο 28 Οκτωβρίου

ΓΑΣ Αρχέλαος - Νέα Γενιά 0-3 (8-25, 5-25, 10-25)

Ναύαρχος Βότσης - ΑΟ Καβάλας 3-0 (25-13, 25-13, 25-16)

ΓΣΓ Νίκη - ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος 3-0 (25-12, 25-15, 25-13)


Κυριακή 29 Οκτωβρίου

ΑΟ Ν. Βύσσας - ΑΣ Ελπίς 1-3 (25-22, 21-25, 26-24, 25-23)

 

Βαθμολογία

1. ΓΣΓ Νίκη 6β. (6-0)

2. ΜΑΣ Νέα Γενιά 4β. (5-4)

3. ΑΟ Ν. Βύσσας 3β. (3-1)

4. ΑΣ Ελπίς 3β. (3-1)

5. ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση 3β. (4-3)

6. ΑΟ Καβάλας 2β. (3-5)

7. ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος 0β. (1-6)

8. ΓΑΣ Αρχέλαος 0β. (0-6).


 Β' όμιλος - 2ος υποόμιλος - 2η αγωνιστική 

Σάββατο 28 Οκτωβρίου

ΑΣΚ Λαγκαδά - ΕΑ Λαρίσης 0-3 (17-25, 17-25, 22-25)

 

Κυριακή 29 Οκτωβρίου

ΠΑΟΚ - ΑΣ Ασκληπιός 3-0 (25-15, 25-14, 25-14)

ΑΣ Γιάννενα - ΕΟ Σταυρούπολης 3-2 (25-22, 25-22, 21-25, 21-25, 18-16)

Ρεπό ο ΓΣ Νίκαιας

 

Βαθμολογία

1. ΠΑΟΚ 6β. (6-0)

2. ΑΣ Γιάννενα 5β. (6-3)

3. ΕΟ Σταυρούπολης 4β. (5-4)

4. ΕΑ Λαρίσης 3β. (3-0)

5. ΓΣ Νίκαιας 0β. (1-3)

6. ΑΣ Ασκληπιός 0β. (1-6)

7. ΑΣΚ Λαγκαδά 0β. (1-6)

29/10/2017 8:59:00 μμ