επικαιροτητα
Η Δάφνη Αγίου Δημητρίου επικράτησε επί του Παναθλητικού
Η Δάφνη Αγίου Δημητρίου επικράτησε επί του Παναθλη......
Στον εξ αναβολή αγώνα επικράτησε ο Σπορτιγκ
Στον εξ αναβολή αγώνα επικράτησε ο Σπορτιγκ...
Από την εντατική στο βάθρο των Ολυμπιακών
Το GWJ παρουσιάζει την απίστευτη ιστορία του Καναδ......
Πελαγία Σκούρα: «Ενθαρρυντικό για τα νέα παιδιά το μίγμα του Άρη»
Πελαγία Σκούρα: «Ενθαρρυντικό για τα νέα παιδιά το......

Ξεκίνησε την προετοιμασία για την συμμετοχή της στο EURO της Κροατίας (Ζάγκρεμπ, 18-25 Ιουνίου) η Εθνική μας ομάδαα των γυναικών.

Η ομοσπονδιακή τεχνικός Μαρία Καραντώνη, κάλεσε τις ακόλουθες αθλήτριες:

1. Άννα Καλοϊδή (Αναγέννηση Άρτας)

2. Σοφία Δημητριου (Αναγέννηση Άρτας)

3. Ιωάννα Σμαρδελη (Αναγέννηση Άρτας)

4. Βασιλική Σκαρα (Αναγέννηση Άρτας)

5. Ελισαβετ Μαστακα (ΠΑΟΚ)

6. Νίκη Ρατσικα (ΠΑΟΚ)

7. Ελένη Μουρνου (ΠΑΟΚ)

8. Ευγενία Σαμολαδα (Πυλαία)

9. Ολγα Χαραλαμπακη (Πυλαία)

10. Στελίνα Αρβανίτη (Πυλαία)

11. Ελένη Ποιμενίδου (Πανόραμα) 

12. Μαργαριτα Λάμπρου (Πανόραμα)

13. Αναστασία Παπαβασιλείου (Πανόραμα)

14. Αθηνά Κωστοπουλου (Πανόραμα)

15. Κυριακή Λουρη (Πανόραμα)

16. Βασιλική Γκατζιου (Πανόραμα)

17. Ιωάννα Ζυγουρα (Πανόραμα)

18. Αθηνά Βασιλειάδου (Καματερό)

19. Κεπεσιδου Νικολινα (Αλεξανδρούπολη)

20. Ελένη Κερλίδη (Φίλιππος Βέροιας)

21. Μαγδαλινή Κεπεσιδου (Ν.Ιωνία)

22. Λαμπρινή Τσάκαλου (Ν.Ιωνια) 

23. Αγνή Ζυγούρα (Ν.Ιωνία)

24. Αλίκη Μανιά (Ν.Ιωνία)

25. Αγγελική Μαγκου (Ν.Ιωνία)

26. Κατερίνα Μανιά ( Ν. Ιωνία)

27. Αποστολινα Δημητρίου ( Α.Ο. Σπαρτακος)

28. Μάρθα Λογδανίδου ( HSG Bensheim Auerbach)

 

Οι προπονήσεις θα γίνουν στο γήπεδο αθλημάτων άμμου του ACT (American College of Thessaloniki), στην Πυλαία, τις ακόλουθες ημέρες και ώρες:

Δευτέρα 10 Απριλίου, 17:00-18:30

Τρίτη 11 Απριλίου, 17:00-18:30

Τετάρτη 12 Απριλίου, 17:00-18:30

Πέμπτη 13 Απριλίου, 18:30-20:00

 

Η κλήρωση των ομίλων του EURO και οι συμμετέχουσες ομάδες είναι εδώ:

http://eurohandball.com/article/28104

13/4/2017 3:22:00 μμ