επικαιροτητα
Τρίτο στον κόσμο το 1ο ΓΕΛ Βούλας (pics)
Τρίτο στον κόσμο το 1ο ΓΕΛ Βούλας (pics)...
Πρόκριση στο διπλό για τη Μεσοχωρίτου
Πρόκριση στο διπλό για τη Μεσοχωρίτου...
Την Πανσερραική υποδέχεται η Προοδευτική Περάματος
Την Πανσερραική υποδέχεται η Προοδευτική Περάματος......
Πρόσκληση για Επιλογές Εθνικής Κορασίδων για την Δόξα
Πρόσκληση για Επιλογές Εθνικής Κορασίδων για την Δ......

Σάββατο 9 Φεβρουαρίου 2019

Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών 30-19

Φίλιππος Βέροιας- Honda Πανόραμα 21-25

ΟΦΝ Ιωνίας- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 39-12

ΠΑΟΚ Mateco- Βέροια 2017 37-18

 

Κυριακή 10 Φεβρουαρίου 2019

ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Καματερού 33-25

 

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ- HONDA ΠΑΝΟΡΑΜΑ 21-25

Τα πεντάλεπτα: 2-5, 6-5, 7-7, 7-10, 7-11, 10-13 (ημχ.), 11-15, 13-17, 17-19, 18-20, 20-21, 21-25

ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Τσικίνας): Νάτσο 2, Κατσικαρώνη, Εμμανουηλίδου 6, Καραμήτσου, Γιαννοπούλου 4, Καραχαρίση 4, Θεοδοσοπούλου, Σπυριδοπούλου, Ζουμπουλίδου, Γεωργιάδου 1, Γαβριηλίδου, Θεοδοσοπούλου, Νούσια, Λούρη.

ΠΑΝΟΡΑΜΑ (Χριστοδουλίδης): Καβαζοπούλου, Νταντίρα, Χαριτάκη, Αργυροπούλου 5, Ιωαννίδου 1, Χριστοδουλίδου, Καραβέλη 4, Αναστασιάδου, Αμανατίδου 4, Μεντεσίδου 4, Κυρικλίδου 6, Τσερέπη, Σεβδίλη, Αλυγιζάκη, Χαρσανίδου, Κουλούρη.

Διαιτητές: Μπουγιάκας- Καζαντζίδης, Δίλεπτα: 2-3, Πέναλτι: 3/3-2/2

 

ΟΦΝ ΙΩΝΙΑΣ- ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 39-12

Τα πεντάλεπτα: 3-0, 7-0, 11-1, 14-1, 17-2, 20-4 (ημχ.), 25-6, 28-6, 32-8, 35-9, 39-11, 39-12

ΟΦΝΙ (Ναϊσίδου- Σαμαράς): Κεπεσίδου, Μανιά 5, Φράγκου 2, Παπανικολάου 1, Κερλίδη 2, Καρέλα 3, Μακρή, Ντιμτσούδη 1, Αγγελοπούλου 2, Χρυσή 4, Καραμάνου 4, Γκουζούλη, Άντριτσουκ 4, Κόβιτς 1, Χρονοπούλου 7, Χαριτίδη.

ΚΥΚΛΩΠΕΣ (Χαραλαμπίδης): Σολακούδη 3, Σμαρλαμάκη 3, Δημητριάδου, Λαμπίδη 1, Νικόλοβα 1, Βαρσάμη Σ., Παρασκάκη 1, Σαββαλάκη Α., Χωρινού 2, Μπαλασούδη, Καλαϊτζή, Βαρσάμη Μ., Σαββαλάκη Δ. 1

. Διαιτητές: Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Δίλεπτα: 2-1, Πέναλτι: 3/4-2/3

 

ΦΕΤΑ ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 30-19

Τα πεντάλεπτα: 3-1, 4-2, 6-4, 9-5, 10-6, 13-7 (ημχ) 14-9, 18-9, 22-12, 25-15, 26-18, 30-19

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Γκόλια): Μάμαλη, Μπαλάφα 7, Σκουτέλα, Καλοϊδή, Σκάρα 1, Νούλα 2, Μούρνου 2, Σαΐντοβα 1, Κολτούκη, Καναρα, Ανδρίτσου 6, Πέτροβιτς 7, Κουρέλη, Τσαουσίδου 1, Κώστα, Μάστακα 2.

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (Ταρινίδης): Πυριτίδου, Ζιάκα, Ρούμελη, Παυλίδου, Πάυλου 2, Ανδρίτσου, Μαντζίρη, Βασιελιάδου 5, Παπαδοπούλου, Πέγιου, Τρελοπούλου, Ζιάκα Ε. 1, Πλιόγκα 3, Αναστασίου 7, Τομίδου 2, Λαζαρίδου 3, Παρασκευαϊδου.

Διαιτητές: Τσάκωνας – Φωκίτης . Δίλεπτα: 4-6. Πέναλτι: 6/7 – 2/3


ΑΕΣΧ ΠΥΛΑΙΑΣ- ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 33-25

Τα πεντάλεπτα: 3-2, 7-2, 8-5, 10-6, 12-7, 13-10 (ημχ), 15-12, 19-15, 22-17, 25-20, 29-22, 33-25

ΑΕΣΧ Πυλαίας (Σκανδάλης): Ποιμενίδου 11, Κουκμίση 6, Βράμπα 1, Ανδρεανίδου, Παραστατίδου, Τσομπανίδου 6, Κοπανέλου, Μάκουλη, Καγγελάρη, Δημητρακοπούλου, Σουμτάκη, Αθανασοπούλου 5, Σελεμίδου 3, Κούπα, Πετρίδου, Στεφανίδου 1.

ΓΑΣ Καματερού (Σκόδριανός): Τσικνάκη, Παπαδοπούλου, Μ. Βασιλείου, Δαμάσκου, Λιβάρδα 1, Ζένελι 6, Χριστοπούλου 2, Αλιφιέρη 2, Βασιλοπούλου, Τσιούλου 1, Αν. Βασιλείου 11, Χριστοδούλου 1, Σπυροπούλου 1, Ψαρρή.

Διαιτητές: Σαπανίδης – Ηλιάδης. Δίλεπτα: 1-4. Πέναλτι: 5/7 – 4/6

10/2/2019 7:19:00 μμ