επικαιροτητα
Με 7 αθλητές κι αθλήτριες τον Απρίλιο στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα για την επιτραπέζια αντισφαίριση
Με 7 αθλητές κι αθλήτριες τον Απρίλιο στο Παγκόσμι......
Πανελλήνιο νεανίδων: MVP η Σταματία Κυπαρίσση
Πανελλήνιο νεανίδων: MVP η Σταματία Κυπαρίσση...
"Επιβίωσε" από τρίωρη μάχη η Halep
"Επιβίωσε" από τρίωρη μάχη η Halep...
Ολοκληρώθηκε η Α' φάση στο πρωτάθλημα των Νεανίδων
Ολοκληρώθηκε η Α' φάση στο πρωτάθλημα των Νεανίδων......

9η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ

17/03/19 12:00 ΠΑΝΑΡΗΤΙΟΥ 

Διαιτητής:ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ-ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

Βοηθοί:ΙΣΑΚΟΒ ΡΟΥΣΛΑΝ, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

 

ΑΟ ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ

17/03/19 13:45 ΦΙΛΙΚΩΝ 

Διαιτητής:ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Βοηθοί:ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

 

ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ-ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

17/03/19 15:00 ΠΑΝΑΡΗΤΙΟΥ 

Διαιτητής:ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

 ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ 

17/03/19 18:30 ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ

Διαιτητής:ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

Βοηθοι:ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ-ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

16/03/19 18:00 ΡΕΝΤΗ

Δαιτητής:ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Βοηθοί:ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ, ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ

16/03/19 20:30 ΔΗΜ ΒΑΘΕΩΣ ΣΑΜΟΥ

Διαιτητής:  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:ΚΑΛΗΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,ΤΖΟΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΑΜΟΥ

 

ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ-ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΛΙΜΟΥ

17/03/19 13:00 ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 

Διαιτητής:ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Βοηθοί:ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑΝΟΣ, ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 

 ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ

17/03/19 13:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ

Διαιτητής:ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ,ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΑΟ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ-ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜ.

17/03/19 13:30 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ

Διαιτητής:  ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Βοηθοί:ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

ΧΑΝΙΑ ΑΟ-ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ

17/03/19 15:00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ 

Διαιτητής;ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Βοηθοί:ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ-ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ

17/03/19 15:30 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 

Διαιτητής:ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Βοηθοί:ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 

 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛ. 

17/03/19 12:45 ΔΗΜ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Διαιτητής;ΠΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Βοηθοί:ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

 

10η αγωνιστική

 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣ.-ΔΟΞΑ 2016 

17/03/19 15:00 ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Διαιτητής:ΣΚΟΥΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ

Βοηθοί:ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΣΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 

ΑΓ. ΤΡΙ. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

17/03/19 15:00 ΔΕ ΠΕΥΚΩΝ 

Διαιτητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Βοηθοί:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ, ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

ΚΑΒΑΛΑ 86-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

17/03/19 15:00 ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 

Διαιτητής:ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Βοηθοί:ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ,ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ-ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 

17/03/19 15:00 ΑΝΑΤΟΛΗΣ

Διαιτητή;:ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Βοηθοί:ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ-ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 ΑΟ

17/03/19 14:30 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

Διαιτητής:ΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Βοηθοί:ΑΓΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

 ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛ.

17/03/19 15:00 ΝΙΚΗΣ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

Διαιτητής:ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Βοηθοί:ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ

 

ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ

17/03/19 12:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ 

Διαιτητής:ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Βοηθοί:ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ,ΜΠΑΛΑΓΚΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣ

17/03/19 15:00 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Διαιτητής:ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Βοηθοί:ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

 ΜΑΓΝ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΑΕ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 

17/03/19 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

Βοηθοί:ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ,ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

14/3/2019 10:46:00 μμ