επικαιροτητα
Τα αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής...
Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής...
Τα αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής και 12ης αγωνιστικής(Εξ αναβολής 1ου ομίλου)
Τα αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής και 12ης αγων......
Πρεμιέρα στην Α’ φάση Κορασίδων σε 3 ομίλους
Πρεμιέρα στην Α’ φάση Κορασίδων σε 3 ομίλους...

9η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΕΤΡΩΤΟΥ ΙΚΑΡΟΣ

17/03/19 12:00 ΠΑΝΑΡΗΤΙΟΥ 

Διαιτητής:ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ-ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

Βοηθοί:ΙΣΑΚΟΒ ΡΟΥΣΛΑΝ, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

 

ΑΟ ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ

17/03/19 13:45 ΦΙΛΙΚΩΝ 

Διαιτητής:ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Βοηθοί:ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

 

ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ-ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

17/03/19 15:00 ΠΑΝΑΡΗΤΙΟΥ 

Διαιτητής:ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

 

 ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ 

17/03/19 18:30 ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ

Διαιτητής:ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

Βοηθοι:ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ,ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠ-ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ

16/03/19 18:00 ΡΕΝΤΗ

Δαιτητής:ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Βοηθοί:ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ, ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ

16/03/19 20:30 ΔΗΜ ΒΑΘΕΩΣ ΣΑΜΟΥ

Διαιτητής:  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Βοηθοί:ΚΑΛΗΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ,ΤΖΟΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΑΜΟΥ

 

ΑΟ ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ-ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΛΙΜΟΥ

17/03/19 13:00 ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 

Διαιτητής:ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Βοηθοί:ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑΝΟΣ, ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

 

 ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ

17/03/19 13:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ

Διαιτητής:ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Βοηθοί:ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ,ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΑΟ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ-ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜ.

17/03/19 13:30 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ

Διαιτητής:  ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Βοηθοί:ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

ΧΑΝΙΑ ΑΟ-ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ

17/03/19 15:00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ 

Διαιτητής;ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Βοηθοί:ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ-ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ

17/03/19 15:30 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ 

Διαιτητής:ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Βοηθοί:ΘΕΟΔΟΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 

 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛ. 

17/03/19 12:45 ΔΗΜ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Διαιτητής;ΠΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Βοηθοί:ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ,ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

 

10η αγωνιστική

 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣ.-ΔΟΞΑ 2016 

17/03/19 15:00 ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Διαιτητής:ΣΚΟΥΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ

Βοηθοί:ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΣΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

 

ΑΓ. ΤΡΙ. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

17/03/19 15:00 ΔΕ ΠΕΥΚΩΝ 

Διαιτητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Βοηθοί:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ, ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

ΚΑΒΑΛΑ 86-ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

17/03/19 15:00 ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 

Διαιτητής:ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Βοηθοί:ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΜΑΡΙΑ,ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑ ΔΡΑΜΑΣ

 

ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ-ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 

17/03/19 15:00 ΑΝΑΤΟΛΗΣ

Διαιτητή;:ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Βοηθοί:ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ-ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 ΑΟ

17/03/19 14:30 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 

Διαιτητής:ΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Βοηθοί:ΑΓΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

 

 ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛ.

17/03/19 15:00 ΝΙΚΗΣ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ

Διαιτητής:ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Βοηθοί:ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ

 

ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ

17/03/19 12:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ 

Διαιτητής:ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Βοηθοί:ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ,ΜΠΑΛΑΓΚΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ-ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣ

17/03/19 15:00 ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Διαιτητής:ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Βοηθοί:ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

 

 ΜΑΓΝ/ΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΑΕ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 

17/03/19 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαιτητής:ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ

Βοηθοί:ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ,ΠΑΛΛΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

14/3/2019 10:46:00 μμ