επικαιροτητα
Η 13χρονη Μελίνα Βαλτατζή παραμένει στην Ολυμπιάδα Υμηττού
Η 13χρονη Μελίνα Βαλτατζή παραμένει στην Ολυμπιάδα......
Πρόκριση στους «32» του απλού για Παπαδημητρίου
Πρόκριση στους «32» του απλού για Παπαδημητρίου...
Στον Κρόνο Αγίου Δημητρίου Τσιχλάκη και Αναστασοπούλου!
Στον Κρόνο Αγίου Δημητρίου Τσιχλάκη και Αναστασοπο......
Παγκορασίδες: Γαλλία-Ελλάδα 63-51
Παγκορασίδες: Γαλλία-Ελλάδα 63-51...

1ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Κιλκισιακός ΑΟ 8 6 1 1 29 5 19

2 Αετοί Θεσσαλονίκης 8 5 1 2 27 4 16

3 Δόξα Δράμας 2016 8 5 2 1 31 5 15

4 Καβάλα 86 8 2 0 6 6 29 6

5 ΑΟ Θράκης 8 0 0 8 2 52 0

* H Δόξα Δράμας 2016 έχει -2 βαθμούς με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ 272/2016

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

ΑΟ Θράκης 1-2 Καβάλα 86

Κιλκισιακός ΑΟ 2-1 Αετοί Θεσσαλονίκης

 

2η αγωνιστική

Καβάλα 86 0-2 Κιλκισιακός ΑΟ

Αετοί Θεσσαλονίκης 1-2 Δόξα Δράμας 2016

 

3η αγωνιστική

Κιλκισιακός ΑΟ 9-0 ΑΟ Θράκης

Δόξα Δράμας 2016 4-0 Καβάλα 86

 

4η αγωνιστική

ΑΟ Θράκης 0-4 Δόξα Δράμας 2016

Καβάλα 86 0-3 Αετοί Θεσσαλονίκης

 

5η αγωνιστική

Αετοί Θεσσαλονίκης 11-0 ΑΟ Θράκης

Δόξα Δράμας 2016 1-1 Κιλκισιακός ΑΟ

 

6η αγωνιστική

Αετοί Θεσσαλονίκης 1-0 Κιλκισιακός ΑΟ

Καβάλα 86 3-0 ΑΟ Θράκης

 

7η αγωνιστική

Κιλκισιακός ΑΟ 8-0 Καβάλα 86

Δόξα Δράμας 2016 0-0 Αετοί Θεσσαλονίκης

 

8η αγωνιστική

Καβάλα 86 1-5 Δόξα Δράμας 2016

ΑΟ Θράκης 1-5 Κιλκισιακός ΑΟ

 

9η αγωνιστική

Δόξα Δράμας 2016 14-0 ΑΟ Θράκης

Αετοί Θεσσαλονίκης 6-0 Καβάλα 86

 

10η αγωνιστική

ΑΟ Θράκης 0-4 Αετοί Θεσσαλονίκης

Κιλκισιακός ΑΟ 2-1 Δόξα Δράμας 2016

 

Οι πρώτες σκόρερ στον 1 όμιλο είναι οι Βασιλειάδου και Αναστασιάδου(Κιλκισιακός ΑΟ). Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

 

2ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Καστοριάς ΓΠΣ 8 7 0 1 30 12 21

2 Πιερίδες Μούσες 8 6 1 1 27 14 19

3 Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας 8 3 1 4 16 13 10

4 Νέες Τρικάλων 8 3 0 5 12 16 9

5 Ασπρόμαυρες Αμαζόνες 8 0 0 8 9 39 0

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας 3-4 Πιερίδες Μούσες

Ασπρόμαυρες Αμαζόνες 2-7 Καστοριάς ΓΠΣ

 

2η αγωνιστική

Πιερίδες Μούσες 4-2 Ασπρόμαυρες Αμαζόνες

Καστοριάς ΓΠΣ 3-1 Νέες Τρικάλων


3η αγωνιστική

Ασπρόμαυρες Αμαζόνες 0-5 Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

Νέες Τρικάλων 1-3 Πιερίδες Μούσες

 

4η αγωνιστική

Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας 0-1 Νέες Τρικάλων

Πιερίδες Μούσες 5-1 Καστοριάς ΓΠΣ

 

5η αγωνιστική

Καστοριάς ΓΠΣ 2-0 Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

Νέες Τρικάλων 3-1 Ασπρόμαυρες Αμαζόνες

 

6η αγωνιστική

Πιερίδες Μούσες 2-2 Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

Καστοριάς ΓΠΣ 8-0 Ασπρόμαυρες Αμαζόνες

 

7η αγωνιστική

Ασπρόμαυρες Αμαζόνες 1-5 Πιερίδες Μούσες

Νέες Τρικάλων 2-3 Καστοριάς ΓΠΣ

 

8η αγωνιστική

Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας 4-1 Ασπρόμαυρες Αμαζόνες

Πιερίδες Μούσες 2-1 Νέες Τρικάλων

 

9η αγωνιστική

Νέες Τρικάλων 0-2 Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

Καστοριάς ΓΠΣ 3-2 Πιερίδες Μούσες

 

10η αγωνιστική

Ασπρόμαυρες Αμαζόνες 2-3 Νέες Τρικάλων

Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας 0-3 Καστοριάς ΓΠΣ

 

Η πρώτη σκόρερ του 2ου ομίλου είναι η Τζιάρα(Καστοριά ΓΠΣ).Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

 

 

3ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Σειρήνα 6 4 2 0 21 4 14

2 Κέρκυρα 1996 6 3 2 1 11 4 11

3 Κεραυνός Θεσπρωτικού 6 2 0 4 10 21 6

4 Πανλευκάδιος 6 1 0 5 6 19 3

 

Στον όμιλο υπήρξαν και αγώνες μπαράζ για την άνοδο και δεν περιλαμβάνονται στην βαθμολογία οι αγώνες αυτοί.

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Κεραυνός Θεσπρωτικού 1-4 Πανλευκάδιος

Σειρήνα 1-1 Κέρκυρα 1996

 

2η αγωνιστική

Πανλευκάδιος 0-4 Σειρήνα

Κέρκυρα 1996 4-1 Κεραυνός Θεσπρωτικού

 

3η αγωνιστική

Σειρήνα 8-1 Κεραυνός Θεσπρωτικού

Πανλευκάδιος 0-4 Κέρκυρα 1996

 

4η αγωνιστική

Πανλευκάδιος 2-3 Κεραυνός Θεσπρωτικού

Κέρκυρα 1996 0-0 Σειρήνα


5η αγωνιστική

Σειρήνα 5-0 Πανλευκάδιος

Κεραυνός Θεσπρωτικού 2-0 Κέρκυρα 1996


6η αγωνιστική

Κεραυνός Θεσπρωτικού 2-3 Σειρήνα

Κέρκυρα 1996 2-0 Πανλευκάδιος

 

Αγώνες Μπαραζ:

1η αγωνιστική

Σειρήνα 2-0 Κεραυνός Θεσπρωτικού

Κέρκυρα 1996 0-2 Πανλευκάδιος


2η αγωνιστική

Σειρήνα 2-1 Πανλευκάδιος

 

Η πρώτη σκόρερ είναι η Παπαγερίδου(Σειρήνα).Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

 

 

4ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Άρης Τρίπολης 8 6 2 0 45 2 20

2 Αμαζόνες Κορινθίας 8 5 3 0 36 5 18

3 Πλατανίτι 8 4 1 3 30 20 13

4 Πανγυθεατικός 8 2 0 6 11 35 6

5 Αργοναύτης Νέας Κίου 8 0 0 8 0 60 0

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Πανγυθεατικός 0-9 Αμαζόνες Κορινθίας

Πλατανίτι 8-0 Αργοναύτης Νέας Κίου

 

2η αγωνιστική

Αργοναύτης Νέας Κίου 0-6 Άρης Τρίπολης

Αμαζόνες Κορινθίας 4-3 Πλατανίτι

 

3η αγωνιστική

Πλατανίτι 6-1 Πανγυθεατικός

Άρης Τρίπολης 1-1 Αμαζόνες Κορινθίας

 

4η αγωνιστική

Πανγυθεατικός 0-9 Άρης Τρίπολης

Αμαζόνες Κορινθίας 14-0 Αργοναύτης Νέας Κίου


5η αγωνιστική

Αργοναύτης Νέας Κίου 0-3 Πανγυθεατικός

Άρης Τρίπολης 7-0 Πλατανίτι

 

6η αγωνιστική

Αμαζόνες Κορινθίας 4-0 Πανγυθεατικός

Αργοναύτης Νέας Κίου 0-8 Πλατανίτι


7η αγωνιστική

Άρης Τρίπολης 13-0 Αργοναύτης Νέας Κίου

Πλατανίτι 1-1 Αμαζόνες Κορινθίας


8η αγωνιστική

Πανγυθεατικός 2-3 Πλατανίτι

Αμαζόνες Κορινθίας 0-0 Άρης Τρίπολης


9η αγωνιστική

Άρης Τρίπολης 4-0 Πανγυθεατικός

Αργοναύτης Νέας Κίου 0-3 Αμαζόνες Κορινθίας

 

10η αγωνιστική

Πανγυθεατικός 5-0 Αργοναύτης Νέας Κίου

Πλατανίτι 1-5 Άρης Τρίπολης

 

Η πρώτη σκόρερ είναι η Τζεβελέκου(Άρης Τρίπολης).Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ.

 

 

5ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Εθνικός Καλαμάτας 8 8 0 0 29 2 24

2 Λύκοι Αιγιαλείας 8 4 1 3 18 15 13

3 Δόξα Πηγαδακίων 8 3 1 4 10 22 10

4 Ατρόμητος Ζαρουχλέικων 8 2 2 4 11 16 8

5 Νίκη Τραγάνου 8 0 2 6 7 20 2

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Λύκοι Αιγιαλείας 1-3 Εθνικός Καλαμάτας

Ατρόμητος Ζαρουχλέικων 1-0 Νίκη Τραγάνου

 

2η αγωνιστική

Εθνικός Καλαμάτας 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλέικων

Νίκη Τραγάνου 0-0 Δόξα Πηγαδακίων

 

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Ζαρουχλέικων 3-3 Λύκοι Αιγιαλείας

Δόξα Πηγαδακίων 0-4 Εθνικός Καλαμάτας

 

4η αγωνιστική

Εθνικός Καλαμάτας 6-0 Νίκη Τραγάνου

Λύκοι Αιγιαλείας 4-1 Δόξα Πηγαδακίων

 

5η αγωνιστική

Δόξα Πηγαδακίων 4-3 Ατρόμητος Ζαρουχλέικων

Νίκη Τραγάνου 3-4 Λύκοι Αιγιαλείας

 

6η αγωνιστική

Εθνικός Καλαμάτας 3-1 Λύκοι Αιγιαλείας

Νίκη Τραγάνου 2-2 Ατρόμητος Ζαρουχλέικων

 

7η αγωνιστική

Δόξα Πηγαδακίων 3-2 Νίκη Τραγάνου

Ατρόμητος Ζαρουχλέικων 0-3 Εθνικός Καλαμάτας

 

8η αγωνιστική

Λύκοι Αιγιαλείας 3-0 Ατρόμητος Ζαρουχλέικων

Εθνικός Καλαμάτας 6-0 Δόξα Πηγαδακίων

 

9η αγωνιστική

Νίκη Τραγάνου 0-3 Εθνικός Καλαμάτας

Δόξα Πηγαδακίων 2-1 Λύκοι Αιγιαλείας

 

10η αγωνιστική

Λύκοι Αιγιαλείας 1-0 Νίκη Τραγάνου

Ατρόμητος Ζαρουχλέικων 2-0 Δόξα Πηγαδακίων

 

Οι πρώτες σκόρερ είναι οι Μαυροειδή(Εθνικός Καλαμάτας) και Παπαδοπούλου(Λύκοι Αιγιαλείας).Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ.

 

 

6ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Απολλωνίδες Ερέτριας 10 7 0 3 23 10 21

2 Παμπαιανικός 10 6 1 3 20 12 19

3 Νηρηίδες Φθίας 10 5 3 2 21 7 18

4 Αστέρας Χαϊδαρίου 10 5 2 3 19 9 17

5 Λεοντικός Κηφισιάς 10 3 2 5 10 13 11

6 Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ 10 0 0 10 3 45 0

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Νηρηίδες Φθίας 2-1 Απολλωνίδες Ερέτριας

Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ 0-2 Λεοντικός Κηφισιάς

Παμπαιανικός 5-3 Αστέρας Χαϊδαρίου


2η αγωνιστική

Απολλωνίδες Ερέτριας 4-0 Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ

Λεοντικός Κηφισιάς 2-0 Παμπαιανικός

Αστέρας Χαϊδαρίου 1-1 Νηρηίδες Φθίας

 

3η αγωνιστική

Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ 0-4 Παμπαιανικός

Απολλωνίδες Ερέτριας 1-0 Αστέρας Χαϊδαρίου

Λεοντικός Κηφισιάς 1-1 Νηρηίδες Φθίας


4η αγωνιστική

Αστέρας Χαϊδαρίου 0-0 Λεοντικός Κηφισιάς

Νηρηίδες Φθίας 3-0 Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ

Παμπαιανικός 2-3 Απολλωνίδες Ερέτριας


5η αγωνιστική

Λεοντικός Κηφισιάς 0-1 Απολλωνίδες Ερέτριας

Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ 0-9 Αστέρας Χαϊδαρίου

Παμπαιανικός 1-0 Νηρηίδες Φθίας

 

6η αγωνιστική

Αστέρας Χαϊδαρίου 1-0 Παμπαιανικός

Απολλωνίδες Ερέτριας 0-3 Νηρηίδες Φθίας

Λεοντικός Κηφισιάς 3-0 Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ

 

7η αγωνιστική

Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ 0-7 Απολλωνίδες Ερέτριας

Νηρηίδες Φθίας 0-1 Αστέρας Χαϊδαρίου

Παμπαιανικός 2-1 Λεοντικός Κηφισιάς

 

8η αγωνιστική

Αστέρας Χαϊδαρίου 0-1 Απολλωνίδες Ερέτριας

Νηρηίδες Φθίας 3-0 Λεοντικός Κηφισιάς

Παμπαιανικός 3-1 Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ

 

9η αγωνιστική

Λεοντικός Κηφισιάς 0-1 Αστέρας Χαϊδαρίου

Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ 1-7 Νηρηίδες Φθίας

Απολλωνίδες Ερέτριας 0-2 Παμπαιανικός

 

10η αγωνιστική

Αστέρας Χαϊδαρίου 3-1 Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ

Νηρηίδες Φθίας 1-1 Παμπαιανικός

Απολλωνίδες Ερέτριας 5-1 Λεοντικός Κηφισιάς

 

Οι πρώτες σκόρερ του ομίλου είναι οι Τζάνη(Παμπαινικος) και Κατσαούνου(Νηρηίδες Φθίας).Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

 

 

7ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Νέοι Δραπετσώνας 8 6 1 1 13 4 19

2 Ιάσων Ιλίου 8 5 1 2 16 9 16

3 Ακράτητος Άνω Λιοσίων 8 5 0 3 14 7 15

4 Αθήνα ΑΟ 8 2 0 6 9 16 6

5 Άνω Μέρα Μυκόνου 8 1 0 7 5 21 3

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Νέοι Δραπετσώνας 1-0 Αθήνα ΑΟ

Άνω Μέρα Μυκόνου 0-3 Ιάσων Ιλίου

 

2η αγωνιστική

Ιάσων Ιλίου 2-1 Ακράτητος Άνω Λιοσίων

Αθήνα ΑΟ 2-1 Άνω Μέρα Μυκόνου

 

3η αγωνιστική

Άνω Μέρα Μυκόνου 1-2 Νέοι Δραπετσώνας

Ακράτητος Άνω Λιοσίων 3-1 Αθήνα ΑΟ

 

4η αγωνιστική

Αθήνα ΑΟ 4-0 Ιάσων Ιλίου

Νέοι Δραπετσώνας 1-0 Ακράτητος Άνω Λιοσίων

 

5η αγωνιστική

Ιάσων Ιλίου 0-2 Νέοι Δραπετσώνας

Ακράτητος Άνω Λιοσίων 1-0 Άνω Μέρα Μυκόνου

 

6η αγωνιστική

Αθήνα ΑΟ 0-2 Νέοι Δραπετσώνας

Ιάσων Ιλίου 5-0 Άνω Μέρα Μυκόνου

 

7η αγωνιστική

Ακράτητος Άνω Λιοσίων 1-2 Ιάσων Ιλίου

Άνω Μέρα Μυκόνου 3-1 Αθήνα ΑΟ

 

8η αγωνιστική

Αθήνα ΑΟ 0-2 Ακράτητος Άνω Λιοσίων

Νέοι Δραπετσώνας 4-0 Άνω Μέρα Μυκόνου

 

9η αγωνιστική

Ακράτητος Άνω Λιοσίων 3-1 Νέοι Δραπετσώνας

Ιάσων Ιλίου 4-1 Αθήνα ΑΟ

 

10η αγωνιστική

Νέοι Δραπετσώνας 0-0 Ιάσων Ιλίου

Άνω Μέρα Μυκόνου 0-3 Ακράτητος Άνω Λιοσίων

 

Η πρώτη σκόρερ του ομίλου είναι η Καλτσή(Νέες Δραπετσωνας).Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

 

 

8ος Όμιλος

Η Βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Νέος Αστέρας Ρεθύμνου 6 4 1 1 20 8 13

2 Χανιά ΑΟ 6 3 3 0 13 7 12

3 Νέοι Εργοτέλη 6 1 1 4 10 17 4

4 Βασίλισσα Νότου 6 1 1 4 5 16 4

 

Στον όμιλο υπήρξαν και αγώνες μπαράζ ανόδου και στην βαθμολογία δεν υπολογίζονται οι αγώνες αυτοί.

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Βασίλισσα Νότου 0-0 Χανιά ΑΟ

Νέοι Εργοτέλη 1-5 Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

 

2η αγωνιστική

Χανιά ΑΟ 1-0 Νέοι Εργοτέλη

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου 5-1 Βασίλισσα Νότου

 

3η αγωνιστική

Χανιά ΑΟ 0-0 Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

Νέοι Εργοτέλη 1-3 Βασίλισσα Νότου

 

4η αγωνιστική

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου 5-2 Νέοι Εργοτέλη

Χανιά ΑΟ 5-1 Βασίλισσα Νότου

 

5η αγωνιστική

Νέοι Εργοτέλη 3-3 Χανιά ΑΟ

Βασίλισσα Νότου 0-2 Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

 

6η αγωνιστική

Βασίλισσα Νότου 0-3 Νέοι Εργοτέλη

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου 3-4 Χανιά ΑΟ

 

Αγώνες Μπαράζ

1η αγωνιστική

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου 4-1 Νέοι Εργοτέλη

Χανιά ΑΟ 2-1 Βασίλισσα Νότου

 

2η αγωνιστική

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου 3-2 Χανιά ΑΟ

 

Οι πρώτες σκόρερ του ομίλου είναι οι Δαφερμου(Νέος Αστέρας Ρεθύμνου),Δρακάκη(Νέοι Εργοτέλη) και Κοντοράκη(Χανιά ΑΟ). Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

 

 

 

9ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Σταυρός Καλυθίων 6 5 0 1 28 4 15

2 Κωακός Φιλίνος 6 5 0 1 27 4 15

3 Αργοναύτες Καλύμνου 6 2 0 4 8 20 6

4 Αθλοπαιδιών Κω 6 0 0 6 2 37 0

 

Στον όμιλο αυτό υπάρχει και αγώνες μπαράζ ανόδου και στην βαθμολογία δεν υπολογίζονται οι αγώνες αυτοί.

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Σταυρός Καλυθίων 5-0 Αργοναύτες Καλύμνου

Αθλοπαιδιών Κω 0-9 Κωακός Φιλίνος

 

2η αγωνιστική

Κωακός Φιλίνος 1-2 Σταυρός Καλυθίων

Αργοναύτες Καλύμνου 3-0 Αθλοπαιδιών Κω

 

3η αγωνιστική

Σταυρός Καλυθίων 9-1 Αθλοπαιδιών Κω

Κωακός Φιλίνος 2-1 Αργοναύτες Καλύμνου

 

4η αγωνιστική

Αργοναύτες Καλύμνου 1-6 Σταυρός Καλυθίων

Κωακός Φιλίνος 8-0 Αθλοπαιδιών Κω

 

5η αγωνιστική

Σταυρός Καλυθίων 0-1 Κωακός Φιλίνος

Αθλοπαιδιών Κω 1-2 Αργοναύτες Καλύμνου

 

6η αγωνιστική

Αθλοπαιδιών Κω 0-6 Σταυρός Καλυθίων

Αργοναύτες Καλύμνου 1-6 Κωακός Φιλίνος

 

Αγώνες Μπαράζ 

1η αγωνιστική

Σταυρός Καλυθίων 6-0 Αργοναύτες Καλύμνου

Κωακός Φιλίνος 7-0 Αθλοπαιδιών Κω

 

2η αγωνιστική

Σταυρός Καλυθίων 1-3 Κωακός Φιλίνος

Η πρώτη σκόρερ του ομίλου είναι η Τσικούρη(Σταυρού Καλυθιών) Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

20/6/2018 8:16:00 μμ