επικαιροτητα
Με Νιγηρία για την οκτάδα η Εθνική
Με Νιγηρία για την οκτάδα η Εθνική...
Εκτός Wuhan η Halep! (vids)
Εκτός Wuhan η Halep! (vids)...
Φιλικό με Πορφύρα την Τετάρτη οι ερυθρόλευκες
Φιλικό με Πορφύρα την Τετάρτη οι ερυθρόλευκες...
Μάλτση: Συνώνυμη με τα ρεκόρ!
Μάλτση: Συνώνυμη με τα ρεκόρ!...

1ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Κιλκισιακός ΑΟ 8 6 1 1 29 5 19

2 Αετοί Θεσσαλονίκης 8 5 1 2 27 4 16

3 Δόξα Δράμας 2016 8 5 2 1 31 5 15

4 Καβάλα 86 8 2 0 6 6 29 6

5 ΑΟ Θράκης 8 0 0 8 2 52 0

* H Δόξα Δράμας 2016 έχει -2 βαθμούς με απόφαση της ΠΕ/ΕΠΟ 272/2016

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

ΑΟ Θράκης 1-2 Καβάλα 86

Κιλκισιακός ΑΟ 2-1 Αετοί Θεσσαλονίκης

 

2η αγωνιστική

Καβάλα 86 0-2 Κιλκισιακός ΑΟ

Αετοί Θεσσαλονίκης 1-2 Δόξα Δράμας 2016

 

3η αγωνιστική

Κιλκισιακός ΑΟ 9-0 ΑΟ Θράκης

Δόξα Δράμας 2016 4-0 Καβάλα 86

 

4η αγωνιστική

ΑΟ Θράκης 0-4 Δόξα Δράμας 2016

Καβάλα 86 0-3 Αετοί Θεσσαλονίκης

 

5η αγωνιστική

Αετοί Θεσσαλονίκης 11-0 ΑΟ Θράκης

Δόξα Δράμας 2016 1-1 Κιλκισιακός ΑΟ

 

6η αγωνιστική

Αετοί Θεσσαλονίκης 1-0 Κιλκισιακός ΑΟ

Καβάλα 86 3-0 ΑΟ Θράκης

 

7η αγωνιστική

Κιλκισιακός ΑΟ 8-0 Καβάλα 86

Δόξα Δράμας 2016 0-0 Αετοί Θεσσαλονίκης

 

8η αγωνιστική

Καβάλα 86 1-5 Δόξα Δράμας 2016

ΑΟ Θράκης 1-5 Κιλκισιακός ΑΟ

 

9η αγωνιστική

Δόξα Δράμας 2016 14-0 ΑΟ Θράκης

Αετοί Θεσσαλονίκης 6-0 Καβάλα 86

 

10η αγωνιστική

ΑΟ Θράκης 0-4 Αετοί Θεσσαλονίκης

Κιλκισιακός ΑΟ 2-1 Δόξα Δράμας 2016

 

Οι πρώτες σκόρερ στον 1 όμιλο είναι οι Βασιλειάδου και Αναστασιάδου(Κιλκισιακός ΑΟ). Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

 

2ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Καστοριάς ΓΠΣ 8 7 0 1 30 12 21

2 Πιερίδες Μούσες 8 6 1 1 27 14 19

3 Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας 8 3 1 4 16 13 10

4 Νέες Τρικάλων 8 3 0 5 12 16 9

5 Ασπρόμαυρες Αμαζόνες 8 0 0 8 9 39 0

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας 3-4 Πιερίδες Μούσες

Ασπρόμαυρες Αμαζόνες 2-7 Καστοριάς ΓΠΣ

 

2η αγωνιστική

Πιερίδες Μούσες 4-2 Ασπρόμαυρες Αμαζόνες

Καστοριάς ΓΠΣ 3-1 Νέες Τρικάλων


3η αγωνιστική

Ασπρόμαυρες Αμαζόνες 0-5 Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

Νέες Τρικάλων 1-3 Πιερίδες Μούσες

 

4η αγωνιστική

Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας 0-1 Νέες Τρικάλων

Πιερίδες Μούσες 5-1 Καστοριάς ΓΠΣ

 

5η αγωνιστική

Καστοριάς ΓΠΣ 2-0 Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

Νέες Τρικάλων 3-1 Ασπρόμαυρες Αμαζόνες

 

6η αγωνιστική

Πιερίδες Μούσες 2-2 Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

Καστοριάς ΓΠΣ 8-0 Ασπρόμαυρες Αμαζόνες

 

7η αγωνιστική

Ασπρόμαυρες Αμαζόνες 1-5 Πιερίδες Μούσες

Νέες Τρικάλων 2-3 Καστοριάς ΓΠΣ

 

8η αγωνιστική

Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας 4-1 Ασπρόμαυρες Αμαζόνες

Πιερίδες Μούσες 2-1 Νέες Τρικάλων

 

9η αγωνιστική

Νέες Τρικάλων 0-2 Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας

Καστοριάς ΓΠΣ 3-2 Πιερίδες Μούσες

 

10η αγωνιστική

Ασπρόμαυρες Αμαζόνες 2-3 Νέες Τρικάλων

Ολυμπιώτισσες Ελασσόνας 0-3 Καστοριάς ΓΠΣ

 

Η πρώτη σκόρερ του 2ου ομίλου είναι η Τζιάρα(Καστοριά ΓΠΣ).Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

 

 

3ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Σειρήνα 6 4 2 0 21 4 14

2 Κέρκυρα 1996 6 3 2 1 11 4 11

3 Κεραυνός Θεσπρωτικού 6 2 0 4 10 21 6

4 Πανλευκάδιος 6 1 0 5 6 19 3

 

Στον όμιλο υπήρξαν και αγώνες μπαράζ για την άνοδο και δεν περιλαμβάνονται στην βαθμολογία οι αγώνες αυτοί.

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Κεραυνός Θεσπρωτικού 1-4 Πανλευκάδιος

Σειρήνα 1-1 Κέρκυρα 1996

 

2η αγωνιστική

Πανλευκάδιος 0-4 Σειρήνα

Κέρκυρα 1996 4-1 Κεραυνός Θεσπρωτικού

 

3η αγωνιστική

Σειρήνα 8-1 Κεραυνός Θεσπρωτικού

Πανλευκάδιος 0-4 Κέρκυρα 1996

 

4η αγωνιστική

Πανλευκάδιος 2-3 Κεραυνός Θεσπρωτικού

Κέρκυρα 1996 0-0 Σειρήνα


5η αγωνιστική

Σειρήνα 5-0 Πανλευκάδιος

Κεραυνός Θεσπρωτικού 2-0 Κέρκυρα 1996


6η αγωνιστική

Κεραυνός Θεσπρωτικού 2-3 Σειρήνα

Κέρκυρα 1996 2-0 Πανλευκάδιος

 

Αγώνες Μπαραζ:

1η αγωνιστική

Σειρήνα 2-0 Κεραυνός Θεσπρωτικού

Κέρκυρα 1996 0-2 Πανλευκάδιος


2η αγωνιστική

Σειρήνα 2-1 Πανλευκάδιος

 

Η πρώτη σκόρερ είναι η Παπαγερίδου(Σειρήνα).Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

 

 

4ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Άρης Τρίπολης 8 6 2 0 45 2 20

2 Αμαζόνες Κορινθίας 8 5 3 0 36 5 18

3 Πλατανίτι 8 4 1 3 30 20 13

4 Πανγυθεατικός 8 2 0 6 11 35 6

5 Αργοναύτης Νέας Κίου 8 0 0 8 0 60 0

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Πανγυθεατικός 0-9 Αμαζόνες Κορινθίας

Πλατανίτι 8-0 Αργοναύτης Νέας Κίου

 

2η αγωνιστική

Αργοναύτης Νέας Κίου 0-6 Άρης Τρίπολης

Αμαζόνες Κορινθίας 4-3 Πλατανίτι

 

3η αγωνιστική

Πλατανίτι 6-1 Πανγυθεατικός

Άρης Τρίπολης 1-1 Αμαζόνες Κορινθίας

 

4η αγωνιστική

Πανγυθεατικός 0-9 Άρης Τρίπολης

Αμαζόνες Κορινθίας 14-0 Αργοναύτης Νέας Κίου


5η αγωνιστική

Αργοναύτης Νέας Κίου 0-3 Πανγυθεατικός

Άρης Τρίπολης 7-0 Πλατανίτι

 

6η αγωνιστική

Αμαζόνες Κορινθίας 4-0 Πανγυθεατικός

Αργοναύτης Νέας Κίου 0-8 Πλατανίτι


7η αγωνιστική

Άρης Τρίπολης 13-0 Αργοναύτης Νέας Κίου

Πλατανίτι 1-1 Αμαζόνες Κορινθίας


8η αγωνιστική

Πανγυθεατικός 2-3 Πλατανίτι

Αμαζόνες Κορινθίας 0-0 Άρης Τρίπολης


9η αγωνιστική

Άρης Τρίπολης 4-0 Πανγυθεατικός

Αργοναύτης Νέας Κίου 0-3 Αμαζόνες Κορινθίας

 

10η αγωνιστική

Πανγυθεατικός 5-0 Αργοναύτης Νέας Κίου

Πλατανίτι 1-5 Άρης Τρίπολης

 

Η πρώτη σκόρερ είναι η Τζεβελέκου(Άρης Τρίπολης).Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ.

 

 

5ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Εθνικός Καλαμάτας 8 8 0 0 29 2 24

2 Λύκοι Αιγιαλείας 8 4 1 3 18 15 13

3 Δόξα Πηγαδακίων 8 3 1 4 10 22 10

4 Ατρόμητος Ζαρουχλέικων 8 2 2 4 11 16 8

5 Νίκη Τραγάνου 8 0 2 6 7 20 2

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Λύκοι Αιγιαλείας 1-3 Εθνικός Καλαμάτας

Ατρόμητος Ζαρουχλέικων 1-0 Νίκη Τραγάνου

 

2η αγωνιστική

Εθνικός Καλαμάτας 1-0 Ατρόμητος Ζαρουχλέικων

Νίκη Τραγάνου 0-0 Δόξα Πηγαδακίων

 

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Ζαρουχλέικων 3-3 Λύκοι Αιγιαλείας

Δόξα Πηγαδακίων 0-4 Εθνικός Καλαμάτας

 

4η αγωνιστική

Εθνικός Καλαμάτας 6-0 Νίκη Τραγάνου

Λύκοι Αιγιαλείας 4-1 Δόξα Πηγαδακίων

 

5η αγωνιστική

Δόξα Πηγαδακίων 4-3 Ατρόμητος Ζαρουχλέικων

Νίκη Τραγάνου 3-4 Λύκοι Αιγιαλείας

 

6η αγωνιστική

Εθνικός Καλαμάτας 3-1 Λύκοι Αιγιαλείας

Νίκη Τραγάνου 2-2 Ατρόμητος Ζαρουχλέικων

 

7η αγωνιστική

Δόξα Πηγαδακίων 3-2 Νίκη Τραγάνου

Ατρόμητος Ζαρουχλέικων 0-3 Εθνικός Καλαμάτας

 

8η αγωνιστική

Λύκοι Αιγιαλείας 3-0 Ατρόμητος Ζαρουχλέικων

Εθνικός Καλαμάτας 6-0 Δόξα Πηγαδακίων

 

9η αγωνιστική

Νίκη Τραγάνου 0-3 Εθνικός Καλαμάτας

Δόξα Πηγαδακίων 2-1 Λύκοι Αιγιαλείας

 

10η αγωνιστική

Λύκοι Αιγιαλείας 1-0 Νίκη Τραγάνου

Ατρόμητος Ζαρουχλέικων 2-0 Δόξα Πηγαδακίων

 

Οι πρώτες σκόρερ είναι οι Μαυροειδή(Εθνικός Καλαμάτας) και Παπαδοπούλου(Λύκοι Αιγιαλείας).Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ.

 

 

6ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Απολλωνίδες Ερέτριας 10 7 0 3 23 10 21

2 Παμπαιανικός 10 6 1 3 20 12 19

3 Νηρηίδες Φθίας 10 5 3 2 21 7 18

4 Αστέρας Χαϊδαρίου 10 5 2 3 19 9 17

5 Λεοντικός Κηφισιάς 10 3 2 5 10 13 11

6 Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ 10 0 0 10 3 45 0

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Νηρηίδες Φθίας 2-1 Απολλωνίδες Ερέτριας

Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ 0-2 Λεοντικός Κηφισιάς

Παμπαιανικός 5-3 Αστέρας Χαϊδαρίου


2η αγωνιστική

Απολλωνίδες Ερέτριας 4-0 Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ

Λεοντικός Κηφισιάς 2-0 Παμπαιανικός

Αστέρας Χαϊδαρίου 1-1 Νηρηίδες Φθίας

 

3η αγωνιστική

Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ 0-4 Παμπαιανικός

Απολλωνίδες Ερέτριας 1-0 Αστέρας Χαϊδαρίου

Λεοντικός Κηφισιάς 1-1 Νηρηίδες Φθίας


4η αγωνιστική

Αστέρας Χαϊδαρίου 0-0 Λεοντικός Κηφισιάς

Νηρηίδες Φθίας 3-0 Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ

Παμπαιανικός 2-3 Απολλωνίδες Ερέτριας


5η αγωνιστική

Λεοντικός Κηφισιάς 0-1 Απολλωνίδες Ερέτριας

Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ 0-9 Αστέρας Χαϊδαρίου

Παμπαιανικός 1-0 Νηρηίδες Φθίας

 

6η αγωνιστική

Αστέρας Χαϊδαρίου 1-0 Παμπαιανικός

Απολλωνίδες Ερέτριας 0-3 Νηρηίδες Φθίας

Λεοντικός Κηφισιάς 3-0 Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ

 

7η αγωνιστική

Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ 0-7 Απολλωνίδες Ερέτριας

Νηρηίδες Φθίας 0-1 Αστέρας Χαϊδαρίου

Παμπαιανικός 2-1 Λεοντικός Κηφισιάς

 

8η αγωνιστική

Αστέρας Χαϊδαρίου 0-1 Απολλωνίδες Ερέτριας

Νηρηίδες Φθίας 3-0 Λεοντικός Κηφισιάς

Παμπαιανικός 3-1 Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ

 

9η αγωνιστική

Λεοντικός Κηφισιάς 0-1 Αστέρας Χαϊδαρίου

Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ 1-7 Νηρηίδες Φθίας

Απολλωνίδες Ερέτριας 0-2 Παμπαιανικός

 

10η αγωνιστική

Αστέρας Χαϊδαρίου 3-1 Ζωγράφου/Ιλισίων/Γουδη ΑΕ

Νηρηίδες Φθίας 1-1 Παμπαιανικός

Απολλωνίδες Ερέτριας 5-1 Λεοντικός Κηφισιάς

 

Οι πρώτες σκόρερ του ομίλου είναι οι Τζάνη(Παμπαινικος) και Κατσαούνου(Νηρηίδες Φθίας).Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

 

 

7ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Νέοι Δραπετσώνας 8 6 1 1 13 4 19

2 Ιάσων Ιλίου 8 5 1 2 16 9 16

3 Ακράτητος Άνω Λιοσίων 8 5 0 3 14 7 15

4 Αθήνα ΑΟ 8 2 0 6 9 16 6

5 Άνω Μέρα Μυκόνου 8 1 0 7 5 21 3

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Νέοι Δραπετσώνας 1-0 Αθήνα ΑΟ

Άνω Μέρα Μυκόνου 0-3 Ιάσων Ιλίου

 

2η αγωνιστική

Ιάσων Ιλίου 2-1 Ακράτητος Άνω Λιοσίων

Αθήνα ΑΟ 2-1 Άνω Μέρα Μυκόνου

 

3η αγωνιστική

Άνω Μέρα Μυκόνου 1-2 Νέοι Δραπετσώνας

Ακράτητος Άνω Λιοσίων 3-1 Αθήνα ΑΟ

 

4η αγωνιστική

Αθήνα ΑΟ 4-0 Ιάσων Ιλίου

Νέοι Δραπετσώνας 1-0 Ακράτητος Άνω Λιοσίων

 

5η αγωνιστική

Ιάσων Ιλίου 0-2 Νέοι Δραπετσώνας

Ακράτητος Άνω Λιοσίων 1-0 Άνω Μέρα Μυκόνου

 

6η αγωνιστική

Αθήνα ΑΟ 0-2 Νέοι Δραπετσώνας

Ιάσων Ιλίου 5-0 Άνω Μέρα Μυκόνου

 

7η αγωνιστική

Ακράτητος Άνω Λιοσίων 1-2 Ιάσων Ιλίου

Άνω Μέρα Μυκόνου 3-1 Αθήνα ΑΟ

 

8η αγωνιστική

Αθήνα ΑΟ 0-2 Ακράτητος Άνω Λιοσίων

Νέοι Δραπετσώνας 4-0 Άνω Μέρα Μυκόνου

 

9η αγωνιστική

Ακράτητος Άνω Λιοσίων 3-1 Νέοι Δραπετσώνας

Ιάσων Ιλίου 4-1 Αθήνα ΑΟ

 

10η αγωνιστική

Νέοι Δραπετσώνας 0-0 Ιάσων Ιλίου

Άνω Μέρα Μυκόνου 0-3 Ακράτητος Άνω Λιοσίων

 

Η πρώτη σκόρερ του ομίλου είναι η Καλτσή(Νέες Δραπετσωνας).Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

 

 

8ος Όμιλος

Η Βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Νέος Αστέρας Ρεθύμνου 6 4 1 1 20 8 13

2 Χανιά ΑΟ 6 3 3 0 13 7 12

3 Νέοι Εργοτέλη 6 1 1 4 10 17 4

4 Βασίλισσα Νότου 6 1 1 4 5 16 4

 

Στον όμιλο υπήρξαν και αγώνες μπαράζ ανόδου και στην βαθμολογία δεν υπολογίζονται οι αγώνες αυτοί.

 

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Βασίλισσα Νότου 0-0 Χανιά ΑΟ

Νέοι Εργοτέλη 1-5 Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

 

2η αγωνιστική

Χανιά ΑΟ 1-0 Νέοι Εργοτέλη

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου 5-1 Βασίλισσα Νότου

 

3η αγωνιστική

Χανιά ΑΟ 0-0 Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

Νέοι Εργοτέλη 1-3 Βασίλισσα Νότου

 

4η αγωνιστική

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου 5-2 Νέοι Εργοτέλη

Χανιά ΑΟ 5-1 Βασίλισσα Νότου

 

5η αγωνιστική

Νέοι Εργοτέλη 3-3 Χανιά ΑΟ

Βασίλισσα Νότου 0-2 Νέος Αστέρας Ρεθύμνου

 

6η αγωνιστική

Βασίλισσα Νότου 0-3 Νέοι Εργοτέλη

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου 3-4 Χανιά ΑΟ

 

Αγώνες Μπαράζ

1η αγωνιστική

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου 4-1 Νέοι Εργοτέλη

Χανιά ΑΟ 2-1 Βασίλισσα Νότου

 

2η αγωνιστική

Νέος Αστέρας Ρεθύμνου 3-2 Χανιά ΑΟ

 

Οι πρώτες σκόρερ του ομίλου είναι οι Δαφερμου(Νέος Αστέρας Ρεθύμνου),Δρακάκη(Νέοι Εργοτέλη) και Κοντοράκη(Χανιά ΑΟ). Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

 

 

 

9ος Όμιλος

Η βαθμολογία

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ

1 Σταυρός Καλυθίων 6 5 0 1 28 4 15

2 Κωακός Φιλίνος 6 5 0 1 27 4 15

3 Αργοναύτες Καλύμνου 6 2 0 4 8 20 6

4 Αθλοπαιδιών Κω 6 0 0 6 2 37 0

 

Στον όμιλο αυτό υπάρχει και αγώνες μπαράζ ανόδου και στην βαθμολογία δεν υπολογίζονται οι αγώνες αυτοί.

Τα αποτελέσματα των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική

Σταυρός Καλυθίων 5-0 Αργοναύτες Καλύμνου

Αθλοπαιδιών Κω 0-9 Κωακός Φιλίνος

 

2η αγωνιστική

Κωακός Φιλίνος 1-2 Σταυρός Καλυθίων

Αργοναύτες Καλύμνου 3-0 Αθλοπαιδιών Κω

 

3η αγωνιστική

Σταυρός Καλυθίων 9-1 Αθλοπαιδιών Κω

Κωακός Φιλίνος 2-1 Αργοναύτες Καλύμνου

 

4η αγωνιστική

Αργοναύτες Καλύμνου 1-6 Σταυρός Καλυθίων

Κωακός Φιλίνος 8-0 Αθλοπαιδιών Κω

 

5η αγωνιστική

Σταυρός Καλυθίων 0-1 Κωακός Φιλίνος

Αθλοπαιδιών Κω 1-2 Αργοναύτες Καλύμνου

 

6η αγωνιστική

Αθλοπαιδιών Κω 0-6 Σταυρός Καλυθίων

Αργοναύτες Καλύμνου 1-6 Κωακός Φιλίνος

 

Αγώνες Μπαράζ 

1η αγωνιστική

Σταυρός Καλυθίων 6-0 Αργοναύτες Καλύμνου

Κωακός Φιλίνος 7-0 Αθλοπαιδιών Κω

 

2η αγωνιστική

Σταυρός Καλυθίων 1-3 Κωακός Φιλίνος

Η πρώτη σκόρερ του ομίλου είναι η Τσικούρη(Σταυρού Καλυθιών) Οι υπόλοιπες σκόρερ ΕΔΩ

20/6/2018 8:16:00 μμ