επικαιροτητα
Live το ΑΟ Τρίκαλα 2011-Άρης
Live το ΑΟ Τρίκαλα 2011-Άρης...
Το έκανε ξανά η Andreescu! (vid)
Το έκανε ξανά η Andreescu! (vid)...
Ο Φύλακας Άγγελος του Σταυρού
Ο Φύλακας Άγγελος του Σταυρού...
Ολοκληρώθηκαν δύο όμιλοι στην Α΄φάση των Νεανίδων
Ολοκληρώθηκαν δύο όμιλοι στην Α΄φάση των Νεανίδων...

Σκορερ Α’ Εθνικής 2018-19

(14η αγωνιστική)

 

17 γκολ

Betancourt Gisela(ΠΑΟΚ)

 

13 γκολ

Σπυριδωνίδου Αναστασία(ΠΑΟΚ)

 

12 γκολ

Βαρδαλή Θωμαή(ΠΑΟΚ)

 

8 γκολ

Salkunic Fata(Ατρόμητος)

 

7 γκολ

Κακαμπούκη Ελένη(ΠΑΟΚ)

 

6 γκολ

Κοκοβιάδου Χριστίνα(Αρης)

Ayers Kendall(Τρίκαλα 2011)

 

5 γκολ

Πούλιου Γρηγορία(ΠΑΟΚ)

Djordevic Jasna(Άρης)

Παντελειάδου Δήμητρα(Άρης)

Dimitrijevic Jelena(Άρης)

Χαμαλίδου Ιωάννα(Άρης)

Salomon-Ali(Τρίκαλα 2011)

 

4 γκολ

Χατζηνικολάου Δέσποινα(Άρης)

Καμαριανού Ελένη(Αγία Παρασκευή)

Παχάκη Ιωάννα(Εργοτέλης)

 

3 γκολ

Μήτκου Μαρία(ΠΑΟΚ)

Zdravkovic Ivana(ΑΕΛ)

Sretenovic Jovana(ΑΕΛ)

Τράγου Μαρία(Ατρόμητος)

Αλεξίου Βιβή(Τρίκαλα 2011)

Παπαθεοδώρου Ιωάννα(Ατρόμητος)

Μπάσκα Μαρία(Προοδευτική Περάματος)

Καπαρέλη Ευη(Ελπίδες Καρδίτσας)

Κόσσοβα Δήμητρα(ΑΕ Γλυφάδας Οδυσσέας)

Καπνίση Μαρία(ΑΕ Γλυφάδας Οδυσσέας)

 

2 γκολ

Δοιρανλή Φανη(ΠΑΟΚ)

Στραντζαλη Κωνσταντίνα(ΠΑΟΚ)

Μπιζεργιανίδου Παναγιώτα(Πανσερραική)

Γεωργιάδου Αγγελική(Πανσερραικη)

Εξουζιδου Ελένη(Πανσερραικη)

Βασιλείου Κυριακή(ΑΕΛ)

Γεωργαντζή Ιφιγένεια(Άρης)

Μπριασούλη Ελπίδα(Αγία Παρασκευή)

Μιχαλοπούλου Νίκη(Αγία Παρασκευή)

Παρμαξή Σοφία(Αγία Παρασκευή)

Γατούδη Ειρήνη(Ατρόμητος)

Πιτροπακη Γεωργία(Εργοτέλης)

Βοΐλα Χρύσα(Προοδευτική Περάματος)

Πελεκούδα Σοφία(Προοδευτικη Περαματος)

Cuka Romina(ΑΕΛ-Ελπίδες Καρδίτσας)

Λάγιου Κατερίνα(ΑΕ Γλυφάδας Οδυσσέας)

Μακρή Χριστίνα(ΑΕ Γλυφάδας Οδυσσέας)

Αναστασίου Κατερινα(ΑΕ Γλυφάδας Οδυσσέας)

 

1 γκολ

Σακελλάρη Γεωργία(ΠΑΟΚ)

Χατζηγιαννίδου Ναταλία(ΠΑΟΚ)

Γεωργιάδου Ιωάννα(Πανσερραική)

Κουτσικου Στελλα(Πανσερραική)

Κοσκερίδου Γεωργία(Πανσερραικη)

Ακριβούλη Γιώτα(ΑΕΛ)

Τσαυταρίδου Μαρία(Άρης)

Γιαννόγλου Φαιη(Αγία Παρασκευη)

Γουλια Μαρινα(Αγία Παρασκεη)

Ανδρικοπούλου Ελενη(Αγία Παρασκευή)

Marlene Barbosa(Τρίκαλα 2011)

Βαΐτση Γεωργία(Τρίκαλα 2011)

Γεραγόρη Παμελα-Ιωαννα(Τρίκαλα 2011)

Soderlund Ellinor(Τρίκαλα 2011)

Φυτίλη Χριστίνα(Ατρόμητος)

Κριεζή Αντωνία(Ατρόμητος)

Κοτσακη Στελλα(Εργοτέλης)

Τσωνη Αγγελικη(Εργοτέλης)

Χαριτακη Γωτα(Εργοτεκης)

Ξερα Εφη(Εργοτέλης)

Χιαφα Αντζελα(Εργοτελης)

Πύθουλα Ματούλα(Ελπίδες Καρδίτσας)

Γιαμαλή Αλεξανδρα(Ελπίδες Καρδίτσας)

Σίμου Γεωργία(Ελπίδες Καρδίτσας)

Λιάκου Νικολέτα(Ελπίδες Καρδίτσας)

Μισιρλή Ξανθή(Ελπίδες Καρδίτσας)

Ξάνθη Μαρία(Ελπίδες Καρδίτσας)

Λατίφη Βιολετα(Ελπίδες Καρδίτσας)

Τερζή Δανάη(ΑΕ Γλυφάδας Οδυσςέας)

Πλυτά Ηλέκτρα(ΑΕ Γλυφάδας Οδυσσέας)

 

*Δεν έχουν πραγματοποιηθεί ΠΑΟΚ-ΑΕΛ, Πανσερραική-Προοδευτική Περάματος,Τρικαλα-Άρης(10η αγωνιστική) 

 

Επιμέλεια άρθρου:Ηλίας Σχορτσιανίτης-Σοφία Κυριακίδου

18/2/2019 10:53:00 πμ