επικαιροτητα
"Τσουκαχάρα" στο δίζυγο γυναικών
"Τσουκαχάρα" στο δίζυγο γυναικών...
Δύο νέες μεταγραφές για τις Αμαζόνες
Δύο νέες μεταγραφές για τις Αμαζόνες...
Χριστίνα Καλαβρού,η πρώτη σκορερ του 7ου ομίλου
Χριστίνα Καλαβρού,η πρώτη σκορερ του 7ου ομίλου...
Σάρωσε το Αριστοτέλειο στους Πανελλήνιους Σχολικούς Αγώνες
Σάρωσε το Αριστοτέλειο στους Πανελλήνιους Σχολικού......

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του Β’ Ομίλου της Α2 Εθνικής Κατηγορίας Γυναικών, η οποία επαναλήφθηκε μετά την αποχώρηση του σωματείου Όλυμπος.

Το νέο πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής:

Αγωνιστική 1η (11/10/2015)– 12η (17/1/2016)


ΓΣ Ηρακλής-ΑΕ Πυλαίας

ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ-ΑΣ Άρης

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.

ΑΣ Τιτάνες Δράμας-ΓΣ Νίκη Βόλου

Παναθλητικός ΑΕ Συκεών-ΑΟ Σερρών

ΠΑΣ Γιάννινα-ΓΣ Ολύμπια Λάρισας

Αγωνιστική 2η (18/10/2015) – 13η (24/1/2016)


ΓΣ Ολύμπια Λάρισας-Παναθλητικός ΑΕ Συκεών

ΑΟ Σερρών-ΑΣ Τιτάνες Δράμας

ΓΣ Νίκη Βόλου-ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ

ΑΣ Άρης-ΓΣ Ηρακλής

ΑΕ Πυλαίας-ΠΑΣ Γιάννινα

Αγωνιστική 3η (25/10/2015) – 14η (31/1/2016)

ΓΣ Ηρακλής-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.

ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ-ΓΣ Νίκη Βόλου

ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σερρών

ΑΣ Τιτάνες Δράμας-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας

Παναθλητικός ΑΕ Συκεών-ΠΑΣ Γιάννινα

ΑΕ Πυλαίας-ΑΣ Άρης

Αγωνιστική 4η (1/11/2015) – 15η (7/2/2016)

Παναθλητικός ΑΕ Συκεών-ΑΕ Πυλαίας

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΣ Τιτάνες Δράμας

Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-ΑΣ Ολυμπιακός Β.

ΑΟ Σερρών-ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ

ΓΣ Νίκη Βόλου-ΓΣ Ηρακλής

ΜΓΣ Απόλλων Καλ.-ΑΣ Άρης

Αγωνιστική 5η (8/11/2015) – 16η (14/2/2016)


ΓΣ Ηρακλής-ΑΟ Σερρών

ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας

ΑΣ Ολυμπιακός Β.-ΠΑΣ Γιάννινα

ΑΣ Τιτάνες Δράμας-Παναθλητικός ΑΕ Συκεών

ΑΣ Άρης-ΓΣ Νίκη Βόλου

ΑΕ Πυλαίας-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.

Αγωνιστική 6η (15/11/2015) – 17η (21/2/2016)


ΑΣ Τιτάνες Δράμας-ΑΕ Πυλαίας

Παναθλητικός ΑΕ Συκεών-ΑΣ Ολυμπιακός Β.

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ

Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-ΓΣ Ηρακλής

ΑΟ Σερρών-ΑΣ Άρης

ΓΣ Νίκη Βόλου-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.

Αγωνιστική 7η (22/11/2015) – 18η (28/2/2016)


ΓΣ Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα

ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ-Παναθλητικός ΑΕ Συκεών

ΑΣ Ολυμπιακός Β.-ΑΣ Τιτάνες Δράμας

ΜΓΣ Απόλλων Καλ.-ΑΟ Σερρών

ΑΣ Άρης-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας

ΑΕ Πυλαίας-ΓΣ Νίκη Βόλου

Αγωνιστική 8η (29/11/2015) – 19η (6/3/2016)


ΑΣ Ολυμπιακός Β.-ΑΕ Πυλαίας

ΑΣ Τιτάνες Δράμας-ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ

Παναθλητικός ΑΕ Συκεών – ΓΣ Ηρακλής

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΣ Άρης

Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.

ΑΟ Σερρών-ΓΣ Νίκη Βόλου

Αγωνιστική 9η (6/12/2015) – 20η (27/3/2016)


ΓΣ Ηρακλής-ΑΣ Τιτάνες Δράμας

ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ-ΑΣ Ολυμπιακός Β.

ΓΣ Νίκη Βόλου-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας

ΜΓΣ Απόλλων Καλ.-ΠΑΣ Γιάννινα

ΑΣ Άρης-Παναθλητικός ΑΕ Συκεών

ΑΕ Πυλαίας-ΑΟ Σερρών

Αγωνιστική 10η (13/12/2015) – 21η (3/4/2016)

ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ-ΑΕ Πυλαίας

ΑΣ Ολυμπιακός Β.-ΓΣ Ηρακλής

ΑΣ Τιτάνες Δράμας-ΑΣ Άρης

Παναθλητικός ΑΕ Συκεών-ΜΓΣ Απόλλων Καλ.

ΠΑΣ Γιάννινα-ΓΣ Νίκη Βόλου

Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-ΑΟ Σερρών

Αγωνιστική 11η (10/1/2016) – 22η (10/4/2016)

ΓΣ Ηρακλής-ΑΜΣ Αναγέννηση ΝΡ

ΑΟ Σερρών-ΠΑΣ Γιάννινα

ΓΣ Νίκη Βόλου-Παναθλητικός ΑΕ Συκεών

ΜΓΣ Απόλλων Καλ.-ΑΣ Τιτάνες Δράμας

ΑΣ Άρης-ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕ Πυλαίας-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας

24/9/2015 2:42:00 μμ