επικαιροτητα
Παράπονα για την διαιτησία ο Αγρ.Αστέρας Ευόσμου που αντιμετώπισαν στην Κομοτηνή
Παράπονα για την διαιτησία ο Αγρ.Αστέρας Ευόσμου π......
Λύγισε στο φινάλε κι έχασε το τρόπαιο ο Ολυμπιακός, 13-11 από τη Σαμπαντέλ στον τελικό
Λύγισε στο φινάλε κι έχασε το τρόπαιο ο Ολυμπιακός......
Ήττα από την Ουκρανία για Μαναβή, Τσοπούλου
Ήττα από την Ουκρανία για Μαναβή, Τσοπούλου...
Ξεκίνησε το πρωτάθλημα κορασίδων ΕΠΣΜ-Νικηφόρα για Leontes Ladies Academy
Ξεκίνησε το πρωτάθλημα κορασίδων ΕΠΣΜ-Νικηφόρα για......

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 35-57

Διαιτητές : Τσαλίκης, Τζιμινίδης

Δεκάλεπτα : 06-14, 18-29, 28-45, 35-57.

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος, Κοσμή): Καρπαθιωτάκη 6, Κοσμή 5, Ντόχα, Ριζογιάννη 2, Γρυλλάκη, Ριζου 2, Αγγελοπούλου 12, Πονομαρένκο 8.

AETOΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Μπούτας, Σταυρακόπουλος): Παπαδοκοκολακη 4, Μηνά 5, Αντωνιάδου 11, Μανουρά Χ., Μούλτση 9(3), Παπακωνσταντίνου Μ. 2, Καραγιαννάκη 10(1), Παπακωνσταντίνου Β. 4, Κούτρα 2, Μαρκοπούλου 6, Ξένου, Κωστοπούλου 4

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 45-35

Διαιτητές : Γαρίνη , Γερουλάνος

Δεκάλεπτα : 12-10,21-14,35-21,45-35

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Καραγάνης , Δίελα ): Χρήστου , Σπύρη , Σωτηρίου 6(2), Προέδρου 3(1),Ζεβαχιργιάν ,Μπαρμπαλιά 11, Φλεβαράκη 5, Τσαχάλη 11(3), Τσουμπρή 7, Ορφανού , Τζινλή 2

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Ρουστέμης): Μεγαλούδη Κ 7(1) , Τσίρμπα 2, Ροδίτη , Μεγαλούδη Π, Χαραλαμπίδου 8, Πεφάνη 10, Μαρούγκα ,Τσεμπελίκου 5, Μαρμαρινού , Κόντου , Ιωσηφίδη 3, Λύκου .

 

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ-ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ 31-65

Διαιτητές : Γερουλάνος, Ιωάννου

Δεκάλεπτα :6-17, 10-35, 16-49, 31-67

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ( Δοντάς): Σπυριδονίδου 2, Νάκου 2, Μάναλη 3, Μεταλλίδου, Μουσούλη 3(1), Βόπη 12, Βολακάκη, Μούγιου, Κολοβού 9.

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Αρχοντάκη 4, Δροσωτάκη 5(1), Ραφελέτου 1, Τηλεμάχου 7(1), Πούλη 7, Ζαφείρη 3, Κρίτσαλου 5, Παπαδοπούλου 7(1), Γουλουμή, Δαρζέντα 10, Τσελεπίδου 9, Γιαννοπούλου 9(1)

 

ΒΑΡΗ –ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 71-62

Διαιτητές :Μαυρέλης, Σιμά

Δεκάλεπτα : 15-11 36-32 51-46 71-62

ΒΑΡΗ (Χρυσοβελίδης): Μπιλάλη 4, Στεφάνου 23(3), Καραμέτου Στ.10(1) Πετρή 4 Καβαλέγκα 2 Καραμέτου Χ.2 Ψυλλάκη 4 Χειλάκου 4 Νάκου 4(1) Χλέουα 2Φειδά 6 Κίνα 6(2)

ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ (Καραπαναγιώτη): Ραμαντάνη 14(2) Μουζάκη 13, Παπαστάμου 4(1) Σωτηρίου 5, Τακίδη 6 , Μασέλου 12 Γιουργή, 1, Ανδριοπούλου 7(2)

 

ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 31-49

Διαιτητές : Τσαλίκης , Αλιμπέρτης

Δεκάλεπτα : 7-8, 11-16, 25-30, 31-49

ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Οικονομόπουλος) :Κιουρτζίδου 2, Σταθάκη 4, Κοκκίνη 2, Μπουκουβάλα , Κοτσώνη 1, Καρακλή 2, Λαουλάκου 6 , Λέκα 2, Μπάτσκα 10 , Μεμίνι 2

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ(Κονιδάρης): Συγγρού 2, Μπουντούρη 11(1) , Κουζούκα , Λάμπρου2 , Σακελλαρίου 12, Καλαφάτη , Χατζηνικολάου , Αποστόλου 2, Παντελή 3, Καλογερία 6, Νάτσκου 9(1) , Καβούνη 2

 

Αναλυτικά :

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ (ΝΕΑΝ) 60 28

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 45 35

ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ (ΝΕΑΝ) 31 49

ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 71 62

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ (ΝΕΑΝΙΔΕΣ) 67 26

ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ 31 67

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ (ΝΕΑΝ) ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ 88 26

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 35 57

 

Η επόμενη φάση (προημιτελική) :

29/09/18 18.30 ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ (ΝΕΑΝ) ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»

 

30/09/18 14.00 ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ

 

30/09/18 18.30 ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

30/09/18 13.30 ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ (ΝΕΑΝ) ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ

 

Πηγή:eskana.gr

24/9/2018 11:39:00 πμ