επικαιροτητα
Κρεμάει τη… σφυρίχτρα της η Σωτηρία Αμανατίδου!
Κρεμάει τη… σφυρίχτρα της η Σωτηρία Αμανατίδου!...
Δεν τα κατάφεραν οι γυναίκες του Πανγυθεατικού
Δεν τα κατάφεραν οι γυναίκες του Πανγυθεατικού...
H Χριστιάνα Σολωμού πέρασε την πρώτη οντισιόν του Survivor 2
H Χριστιάνα Σολωμού πέρασε την πρώτη οντισιόν του ......
Προεπιλογές Κορασίδων μικρή παράταση αποστολή χαρτιών
Προεπιλογές Κορασίδων μικρή παράταση αποστολή χαρτ......

Στην επόμενη φάση του Κυπέλλου της ΕΣΚΑΝΑ πέρασαν οι νεανίδες του Ικάρου και η Ελευθερία Μοσχάτου, νικώντας την Προοδευτική και την Αιξωνή αντίστοιχα, ενώ συντριπτική ήταν και η νίκη του Φοίνικα Πειραιά επί του ΑΟΝΑ.

Συνοπτικά τα αποτελέσματα:

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 30-42
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ 29-45
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΑΟΝΑ 89-24(43-12)

Τα φύλλα αγώνα:

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ ΝΕΑΝΙΔΕΣ 30-42
Δεκάλεπτα : 10-08.17-24, 27-34 , 30-42
Διαιτητές: Βουγιουκλάκης , Τσόλη
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος, Κλαδούχου) Καρπαθιωτάκη 1, Κοσμή 13(2) , Μαρσίντα , Παντελακάκη 3, Λέκα 2 , Μπαρμπαρίγου 2, Χατζηφούντα , Μπαξεβάνη , Χατζηγεωργίου 4, Αγγελοπούλου 5, Χατζηδιάκου
ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΑΝ. (Δημουλά) : Ακρίβου 9, Βαζαίου 12 , Λέκα 2, Ρούτση 3(1), Ζάχου 3, Δόνα 8 , Κρινά Γ. , Στεφανίδου 2, Μποντούρογλου , Τσελεπίδου 3, Παπαδημητρίου

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ 29-45
Δεκάλεπτα : 10-16, 14-26 , 21-36 , 29-45
Διαιτητές: Σέλληνας , Φλώρος
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Θεοδώρου Ελ. Θεοδώρου Σπ.): Γριμπαβιώτη 7 , Ψαθά 3(1), Μπενέτου 5, Μαρίνου 4, Κόττου , Ευαγγελινού , Τσιμτσιλή 4, Γανέλη 2, Τσιρλιγγάνη 2 , Δράκου 2, Μπερούκα , Μπράβου
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ (Τσαραπατσάνης, Παπαναστασίου): Κακλέα 9, Πασχοπούλου , Σιδηροπούλου , Μανουρά 3, Τζέμη 12 , Μούλτση 5(1) , Κωνσταντίνου 7 Δημέλη 2 , Καλάγια , Ξεπαπαδέα 7 , Μαυρίδου , Μάνου

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. -ΑΟΝΑ 89-24(43-12)
Διαιτητές : Κοτσώλης , Δαβιδέλης
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. (Λαγοπόδης) : Γκριτζά 13, Οικονομίδου 14(4), Κοντοδιού 2 , Μανουρά 4 , Αρχοντάκη 18, Μουζάκη 6 , Παναγιωτίδου 2 , Ζεβαχιργιάν 14(4), Παίδα 5 , Πουλή 1 , Βράκα 10
ΑΟΝΑ (Θεοφανίδης): Θεοφανίδη 2 , Καλούδη , Τσιακούλια , Βουγιούκα 4, Ναβάρο , Παπακωνσταντίνου 10, Καλογεράκη, Σαχανίδου 8 , Αντωνιουδάκη , Τσάμη , Γεροβασίλη , Ζαχαριάκη

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05.10.14

2o ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 18.00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕΑΝ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00
ΑΕΣΕΛ (ΝΕΑΝ) – ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.30
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ –ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΝΕΑΝ.

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ –ΒΑΡΗ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.

ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ 08.10.14

ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΝ. –Π. ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΝ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΝΕΑΝ –ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑ. ΔΗΜ.

29/9/2014 11:53:00 πμ