επικαιροτητα
Live ο αγώνας Ουγγαρία-Ελλάδα(Κορασίδες)
Live ο αγώνας Ουγγαρία-Ελλάδα(Κορασίδες)...
Σταθερά για την άνοδο στην Α' εθνική
Σταθερά για την άνοδο στην Α' εθνική...
Δώρα Γκουντούρα: ”Όνειρο ζωής οι Ολυμπιακοί Αγώνες!’’
Δώρα Γκουντούρα: ”Όνειρο ζωής οι Ολυμπιακοί Αγώνες......
Πρόκριση με μεγάλη ανατροπή για τη Σάκκαρη
Πρόκριση με μεγάλη ανατροπή για τη Σάκκαρη (vid)...

Αναλυτικα τα αποτελέσματα :

ΑΣ Πανοραμα 53 Χανθ 38

Δεκάλεπτα: 9-10, 21-14, 40-20, 53-38

Διαιτητές: Κομνηνόπουλος-Κανελλίδης.

ΑΣ Πανόραμα. (Διαβολεμένου): Τοκμάκη 6, Σταματιάδου 6, Μπάμπικερ 1, Αβραμίδου 10, Κιζιρίδου 3, Τόσκα 15(1), Ριτζαλέου 3(1), Κιλινκαρίδου 5(1), Βασλαματζή 4, Παπαγρηγορίου, Μαρκοπούλου.

ΧΑΝΘ (Χαραλαμπίδης): Φραγκιαδάκη 3(1), Μανωλοπούλου 8, Κλεπουσνιώτου 4, Μανουσαρίδου 6, Μητράγκα 6, Τζήκα, Δραγκόλα 2, Κολλά 2, Κολιαδήμα, Σιμορέλη 4, Γιαμλόγλου 3(1), Δεβετζή.

 

Αμπελοκηποι Μενεμενης 45 ΠΣ Ευκαρπια 56

Δεκάλεπτα: 8-14, 18-29, 29-43, 45-56

Διαιτητές: Γαβρίδης-Κατσινάς

Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Κεσεσίδου 12, Χατζηνικολάου, Καραμανλίδου, Μαυροπούλου 13, Θεολόγου 4, Δημητριάδου, Σιχλίδου 4, Κοκκάλη 2, Πετρίδου 2, Παπαγεωργοπούλου Ε. 4, Παπαγεωργοπούλου Ι., Παρασχάκη 4.

ΠΣ Ευκαρπίας (Σταϊκοπούλου): Γεωργιάδου 5(1), Κογκαλίδου 4(1), Κατρακυλίδου 3, Παντελιάδου 17, Δημητριάδου Κ. 6, Αντικατζίδου 6, Κέκελη 5, Γεράκου 1, Δημητριάδου Π. 9, Λειβαδιώτου.

 

Αριστοτελης Σταύρου 26 Ζεφυρος 54

Δεκάλεπτα: 8-12, 16-26, 18-41, 26-54

Διαιτητές: Νάκας-Φωκά

Αριστοτέλης Σταυρού (Κουτσιανούδης): Λιτσάκη, Μπεντοσβίλι Ι. 6, Λιαμάκη, Κωνσταντικάκη 8(1), Μπεντοσβίλι Χ. 6, Πασαλή 2, Κουβαλακίδου, Μπουρλή 4, Ντούλια.

Ζέφυρος (Σταφυλάς): Γεωργούλα 7, Παπαδοπούλου 16, Αθιανά 16(1), Γραβάνη 2, Κρίκη 4, Αξιλιθιώτη, Οζπαπαδοπούλου Μ., Χριστάκογλου 2, Μπάλκογλου 7(1)

 

ΠΚ Νεαπολης 45 Μεντ 52

Δεκάλεπτα: 6-13, 11-31, 28-41, 43-43(κ.α.), 45-52

Διαιτητές: Μαγή-Αλατσίδης

ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος): Νιγδέλη 1, Παράσχου 4, Μήτα 6, Τότσικα, Υδραίου, Γιοσμά 3(1), Μπακογιάννη 10, Ιακωβίδου 2, Παπακωνσταντίνου 13, Λιόλιου 6, Παπαδοπούλου.

ΜΕΝΤ (Ακσεχέρογλου-Νομικός): Τσαλοπούλου 3, Καμπίτση 13(3), Παπαρέντη 3(1), Πολύχρου 17(3), Σιδερά, Καλογρίδου 7, Αραμπατζή, Κωφοκώτσιου 2, Κουλαρτσά 3, Σιδερίδου 2, Πεταχτή 2.

 

Θερμαικος Θερμής 41 Φρυγανιωτης 48

Δεκάλεπτα: 10-18, 16-24, 29-38, 41-48

Διαιτητές: Κωνής-Στούμπος

Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Θώμογλου 12(2), Βελούδη 2, Παπαδοπούλου 16(3), Σταματέλου 6, Σαλαμάνη 2, Φιλίππου, Σακκά 3.

Φρυγανιώτης (Μελετιάδης): Σιακαβάρα 8(1), Κραγιοπούλου 6, Μουταφίδου Μ. 2, Χρυσοστομίδου, Τσακίρη 4, Κανελλιά 2, Στεργίου 24(2), Παπουτσή 2.

 

Μ.Αλ.Καλοχωριου 41 ΓΣ Μενεμενης 76

Δεκάλεπτα: 10-20, 22-39, 28-57, 41-76

Διαιτητές: Κυρίτσης-Κασούμης

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου (Ντάλης): Κουρτπαρασίδου 4, Προβατάρη 7(1), Τακίδου 4, Ακριτίδου 10, Στάμου 7, Τσούλε 9(2), Ευαγγελίδου Β.

ΓΣ Μενεμένης (Σάββας- Σιδερίδης): Τσελεκίδου 4, Παγκαλίδου 20(2), Αναστασιάδου, Τζαβέλα 10, Σιδηροπούλου 9(3), Παναγιωτίδου 10, Χωρούδα 20(2), Δεληγιάννη 3.

 

ΕΟΣ 51 Αχιλλεας Τριανδριας 37

Δεκάλεπτα: 17-10, 25-14, 35-23, 51-37

Διαιτητές: Καμηλάρης-Αναστασιάδης Β.

ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Πεχλιβανίδου Σ. 9, Τσιλιφώνη 4, Βέκιου, Τακίδου 14(2), Χαλκίδου 4, Αντωνιάδου 7(2), Μαγδαλιανίδου 7, Γούτη, Γρηγοριάδου 6, Χατζηστρατή, Σαββίδου, Μπατζώνη.

Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Τσαγκάρη 6, Παπαδοπούλου Ε. 4, Φυλακτού 2, Λαζαρέλη, Νικολαϊδου, Τσαπόγα 5, Μαλιακά 4, Παπάζογλου 4, Ζέρβα, Ποτούπνι 4, Σταμούλη 7, Ισμαήλ.

 

Η βαθμολογία

1) ΜΕΝΤ 36 1110-656 454

2) ΠΣ Ευκαρπίας 35 1176-600 576

3) ΑΣ Πανόραμα 34 1025-810 215

4) Φρυγανιώτης 32 1032-671 361

5) ΧΑΝΘ 30 835-751 84

6) ΓΣ Μενεμένης 29 964-777 187

7) ΕΟ Σταυρούπολης 29 910-766 144

8) Ζέφυρος 26 846-909 -63

9) Θερμαϊκός Θέρμης 24 870-857 13

10) Αμπελόκηποι Μενεμένη 23 798-771 27

11) ΠΚ Νεάπολης 21 721-960 -239

12) Αριστοτέλης Σταυρού 20 405-1060 -655

13) Αχιλλέας Τριανδρίας 19 644-1023 -379

14) Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου 17 555-1280 -725

 

*Αμπελόκηποι Μενεμένη, Αχιλλέας Τριανδρίας και Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο, ενώ ο Αριστοτέλης Σταυρού ένα περισσότερο.


Η επόμενη αγωνιστική (20η, 27/2)

ΓΣ Μενεμένης-Αμπελόκηποι Μενεμένη

ΜΕΝΤ-Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου

Ζέφυρος-ΠΚ Νεάπολης

Αχιλλέας Τριανδρίας-Αριστοτέλης Σταυρού

ΧΑΝΘ-ΕΟ Σταυρούπολης

ΠΣ Ευκαρπίας-Θερμαϊκός Θέρμης

Φρυγανιώτης-ΑΣ Πανόραμα

21/2/2019 1:13:00 μμ