επικαιροτητα
Κοινές προπονήσεις για τις αδελφές Στεφανίδη και...τώρα το Μονακό
Κοινές προπονήσεις για τις αδελφές Στεφανίδη και........
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 2ης αγωνιστικής
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 2ης αγω......
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 3ης αγωνιστικής(Εξ αναβολής)
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 3ης αγω......
Ευχές σε Μπράμε και Τσακίρη
Ευχές σε Μπράμε και Τσακίρη...

1 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ Α.Π.Ο.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

 

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΡΕΠΟ 1

 

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΡΕΠΟ 1

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

 

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

 

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΡΕΠΟ 1

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

 

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

 

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΡΕΠΟ 1

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ

. ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

 

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

 

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΡΕΠΟ 1

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

 

10 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

 

11 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΡΕΠΟ 1

ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

 

12 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

 

13 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΡΕΠΟ

 

2 ος Γύρος

1 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΡΕΠΟ 1

 

2 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

 

3 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

 

4 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΡΕΠΟ 1

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

 

5 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

 

6 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΡΕΠΟ 1

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

 

7 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

 

8 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΡΕΠΟ 1

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

 

9 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

 

10 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΡΕΠΟ 1

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

 

11 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

 

12 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.

ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΡΕΠΟ 1

ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

 

13 η Αγωνιστική

Γήπεδο Α γ ώ ν α ς

ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.

ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ

ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

 

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ Α΄κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

αγωνιστικής περιόδου 2017/2018

Το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.Θ μετά από πρόταση της Επιτροπής Πρωταθλημάτων, αποφάσισε την τροποποίηση του άρθρου 5 (ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ) της Ειδικής Προκήρυξης Πρωταθλήματος Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ αγωνιστικής περιόδου 2017/ 2018 ως εξής:

ΑΡΘΡΟ 5: ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Α΄ΦΑΣΗ

Τα δεκατρία (13) Σωματεία που δήλωσαν συμμέτοχη θα αποτελέσουν 1Ο όμιλο. Τα σωματεία θα συναντηθούν μεταξύ τους δύο φορές (εντός-εκτός) σύμφωνα με το πρόγραμμα που θα καταρτισθεί.

 

Β’ ΦΑΣΗ

Οι ομάδες που θα καταλάβουν τις θέσεις 1-4 της τελικής βαθμολογικής κατάταξης της Α΄Φάσης, θα αγωνισθούν μεταξύ τους στις 2 νίκες ως εξής:

Α1 – Α4

Α2 – Α3

Ο πρώτος αγώνας θα διεξαχθεί στην έδρα της ομάδας που κατάλαβε την υψηλότερη θέση στην βαθμολογία της Α΄φάσης.

 

Γ’ ΦΑΣΗ

Οι δύο (2) νικητές της Β’ φάσης, θα αγωνισθούν μεταξύ τους στις τρείς (3) νίκες. Ο πρώτος αγώνας θα διεξαχθεί στην έδρα της ομάδας που κατέλαβε την υψηλότερη θέση στην βαθμολογία της Α φάσης. Η ομάδα που θα συμπληρώσει τρείς (3) νίκες ανακηρύσσεται Πρωταθλήτρια Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. και ανέρχεται στην Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών αγωνιστικής περιόδου 2017-2018. Επίσης οι ηττημένοι της Β΄ φάσης θα αγωνισθούν μεταξύ τους σε ουδέτερο γήπεδο σε έναν (1) αγώνα για την κατάκτηση της 3ης & 4ης θέσης του Πρωταθλήματος. Γηπεδούχος θα είναι η ομάδα που κατέλαβε την υψηλότερη βαθμολογική θέση στην κανονική διάρκεια του Πρωταθλήματος. 

 

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ(ΗΜΕΡΑ-ΩΡΑ) ΘΑ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΟ SITE ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ-ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ )http://www.ekasth.gr/2017/03/08/a-gynaikwn-p-a-b/

31/8/2017 10:59:00 μμ