επικαιροτητα
Κοινές προπονήσεις για τις αδελφές Στεφανίδη και...τώρα το Μονακό
Κοινές προπονήσεις για τις αδελφές Στεφανίδη και........
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 2ης αγωνιστικής
Γ' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 2ης αγω......
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 3ης αγωνιστικής(Εξ αναβολής)
Β' Εθνική:Το πρόγραμμα και η διαιτησία της 3ης αγω......
Ευχές σε Μπράμε και Τσακίρη
Ευχές σε Μπράμε και Τσακίρη...

Τα αποτελέσματα:

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Ηρακλής 57-65

Πιερικός Αρχέλαος-Ασπίδα Ξάνθης 74-48

Απόλλων Καλαμαριάς-Ολύμπια Λάρισας 61-41

Τιτάνες Δράμας-Πανσερραϊκός 56-44

ΑΡΗΣ-ΕΟ Σταυρούπολης 54-21

ΑΕ Πυλαίας-Ναύαρχος Βότσης 65-46

 

 

Τιτάνες Δράμας 56 Πανσερραϊκός 44

Δεκάλεπτα: 11-12, 29-20, 50-27, 56-44

Διαιτητές: Κολοκυθάς, Γιαννούλης

Τιτάνες Δράμας (Καρατσομπάνης): Τερπλίδου, Μαραγκού 8, Καριώτη, Σαμολαδά 10(2), Γαϊτάνη Α. 10, Τζιαμπάζη 14(4), Γαϊτάνη Ε. 5(1), Γιαντσιώρη 9, Αθανασιάδου, Βαρσάμη, Αρσένογλου Μ.

Πανσερραϊκός (Δώδος): Χωλοπούλου 6, Πιτσιάβα 9(1), Τσάντα 13(3), Πελτέκη 3, Χύσα 2, Μπακιρτζίδου 8, Κίναλη, Γκανάτσιου 1, Νασιάκου 2.

 

ΑΕ Πυλαίας 65 Ναύαρχος Βότσης 46

Δεκάλεπτα: 25-14, 36-21, 48-30, 65-46

Διαιτητές: Παπαδοπούλου Κ., Ηλιόπουλος

ΑΕ Πυλαίας (Λίτσου-Γιάνναρος): Μπαλλά 3, Πετρίδου 4, Κατσαμούρη 6, Λάλου 4, Σταμπή 11(1), Καραμπατζάκη 17(1), Παπαρδέλα 3, Τζήμου 6, Πλουμπή 1, Βατσιτσίδου 10(1), Σακκά.

Ναύαρχος Βότσης (Μαυρίδης-Μακροδημητρίου): Χρυσοστομίδου 5, Καζαντζή Σπ. 6, Αραμπατζή 4, Κουκουτσάκη 1, Καζαντζή Στ. 13, Γλάρου, Τερεζή Ν., Παπανικολάου 9(1), Τσελεμπή 8.

 

Απόλλων Καλαμαριάς 61 Ολύμπια Λάρισας 41

Δεκάλεπτα: 22-14, 38-23, 53-29, 61-41

Διαιτητές: Γιαννούλης Αν., Νέδογλου

Απόλλων Καλαμαριάς (Γκογκάκης-Καρακασίδου): Ιγγλέζου, Αντωνιάδου 24(4), Τσίτσου 13(2), Παλάνη, Οικονόμου 2, Αρσένογλου, Ακσεχέρογλου, Σιφναίου 6, Διαμαντίδου 6, Καϊμακτσή 8(1), Παπαϊωάννου 2.

Ολύμπια Λάρισας (Λότφι): Δολαψάκη 2, Σολωμού 2, Σουλιώτη 12(1), Ντριστέλα, Παπαστεργίου 1, Λιάσκου, Κουτσουνούρη 8, Σκαρλή, Μαγδαλιανίδου 2, Μπενέκη 14.

 

ΑΡΗΣ 54 ΕΟ Σταυρούπολης 21

Δεκάλεπτα: 8-7, 27-8, 39-18, 54-21

Διαιτητές: Αναστασιάδης, Θρασυβουλίδης

ΑΡΗΣ (Κουλακιώτης-Ξενίδης): Μπερμπέρη 3(1), Καραβέλη 3(1), Κωστανάκη 2, Γράψα 10, Κωφοκώτσιου 4, Βαντσιούρη 8, Γκρίτζαλη 4, Βεντούρα 10, Πλατσά 6, Λαγκαδιώτου 2, Γκομπετζίσβίλι 2, Αβρονιδάκη.

ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Γρηγοριάδου 2, Μουρατίδου, Χαλκίδου 3, Χατζηστρατή, Πεχλιβανίδου Δ. 2, Πεχλιβανίδου Σ., Βέκιου 3(1), Κανέλλογλου, Δεληγιάννη, Γούτη 11(3), Αντωνιάδου.

 

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 57 Ηρακλής 65

Δεκάλεπτα: 16-13, 29-29, 38-50, 57-65

Διαιτητές: Δέλλας, Τσάνταλη Ειρ. Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Μύρβαλη): Εμμανουηλίδου 7(2), Καλομιτσίνη 11(1), Κουλακιώτη 8, Τζίκου 12, Παπαδάκη 16, Βασλαματζή 3.

Ηρακλής (Λαμπρόπουλος): Παπαβασιλείου 6, Τσουμπερλή 2, Ελευθεριάδου 6(2), Θωμά 14(4), Τζιότζιου 9(1), Γιαννούδη 4, Μυγδαλιά 15, Δημητριάδου, Λογδανίδου 9.

 

Πιερικός Αρχέλαος 74 Ασπίδα Ξάνθης 48

Δεκάλεπτα: 19-4, 32-17, 54-30, 74-48

Διαιτητές: Αθανασιάδης, Δικταπανίδης

Πιερικός Αρχέλαος (Τσιρογιάννη): Δαβιτίδου 4, Λεκάι, Αμβρακίδου, Ζουγκουρίδου 26 (1), Φλώρου 19, Γκοτζαμάνη 2, Λάππα 4, Μπαγκλαρίδου, Καρατάσιου 1, Μουστακίδου 14, Δημητριάδου 2, Γκρίτζαλη 2.

Ασπίδα Ξάνθης (Καρά Αχμέτ): Βαρελτζή 4, Τσακίρη 8, Βασιλειάδου, Σακουλάκη 18 (2), Καραλή 1, Σιγιώργη 2, Σουλιώτη 13, Καρακώστα 2.

 

Η βαθμολογία

1) Αρης 10

2) Απόλλων Καλαμαριάς 9

3) ΑΕ Πυλαίας 9

4) Ηρακλής 9

5) Τιτάνες Δράμας 8

6) Πανσερραϊκός 8

7) Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 7

8) Ολύμπια Λάρισας 7

9) Πιερικός Αρχέλαος 7

10) Ναύαρχος Βότσης 6

11) Ασπίδα Ξάνθης 5

12) ΕΟ Σταυρούπολης 5

 

Η επόμενη αγωνιστική (6η, 19/11)

Τιτάνες Δράμας-ΑΕ Πυλαίας

Πανσερραϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς

Ολύμπια Λάρισας-Πιερικός Αρχέλαος

Ασπίδα Ξάνθης-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου

Ηρακλής-Αρης

ΕΟ Σταυρούπολης-Ναύαρχος Βότσης

 

Πηγη:northbasket.gr

12/11/2017 11:08:00 μμ